Příspěvky uživatele - 98.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktory Partner, 14.12.2011
No milý pane srovnávat Fabii a VW Polo v plné palbě je trošku směšné.. Když na Partnera namontuju vše co má HQ dostanu se na stejnou cenu a také stejný výrobek, akorát v jiné barvě a pod jiným označením.. Vaše srovnání je jako porovnávat kočky a... celý příspěvek >
Zahradní traktor s radlicí na odklízení sněhu, 8.11.2011
Dobrý den, pokud můžu pořídil jsem si před 2lety trakturek Partner 125 97RB, cena 44tis, je to kopie Husquarny, motor dobrý průchodnost terénem i dostačující.Radlici k němu jsem objednal u firmy Vares Mnichovice, i s rámem cena 7tis.. Za mě max... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 2.11.2011
Mám Partnera druhým rokem a bez problémů!! A to ho nešetřím, seká mulčuje, shrňuje sníh.. občas tahá dřevo.. Je to 125 97rb, cena 44tis.. Maximální spokojenost.Pokud srovnám i jiné značky, nemám důvod platit 10-40tisíc za to že mám na kapotě Maufild,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika