Příspěvky uživatele - 7.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 4.11.2011
Právě že jsem koukal a štítek na něm nikde není. Jinak zadní pneu je sice na jednom kole obráceně... ale asi není problém přehodit, o utrženém hydraulickém čerpadle vím. Proto traktůrek budu prodávat pod cenou. Abych jej ale mohl nabízet, potřeboval... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 29.10.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, náhodou jsem narazil na tuto diskuzi. Mám takový "problém", v kůlně mám traktor bez výrobního šťítku - viz. foto. Kdyby někdo věděl, potřeboval bych zjistit přesný typ. Nevím, jestli je to TK14, 10, nebo TZ4-K14, nebo jiný... celý příspěvek >
Antištěk - máte zkušenost?, 9.11.2010
Domnívám se, že fungovat bude, ten můj funguje i když doma zakašlu, proto zvažuji, že nastavím nižší citlivost, aby si ta mrcha nezvykla, případně koupim konkurenční značku a budu je střídat
Kurník - izolace?, 3.10.2010
...a to ste jim svítil i přes noc? Nebo jen ve dne na vyhřátí?
Živý plot z Cypřišovce Leylandového, 29.3.2010
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda již máte někdo zkušenosti s tímto jehličnanem a zda ho máte použit v živém plotu!!  Chtěla jsem vědět jak velké rozestupy mezi jednotlivými sazenicemi, aby jsme měli pěkně hustý živý plot!! a Kdy stříhat aby... celý příspěvek >
Motorova pila, 20.12.2009
Zdravím. Ano či ne... to vážně nevím nikdy sem o těchto pilách neslyšel... Nechcete si raději za cenu 13000koupit pilu od značek které jsou známé???Dolmar, Solo.Stihl, Jonsered nebo Husqvarna? Za tuto cenu jsou velice dobré pily a otestované, do toho... celý příspěvek >
Likvidace plevele - Roundup, 25.11.2009
Sekat sekačkou co nejníže - každých 7 dnů, tráva přežije a zhoustne, plevele to vyhubí - plevel bez listové plochy = žádný plevel. Chemie je tím pádem k ničemu!!!
Sekačka neseče krátkou trávu, 28.5.2008
Dobrý den, dnes jsem si koupil novou sekačku Partner 4046 SDW a celý natěšený jsem ji hned vyzkoušel. Docela mě ale zmrzelo, že sekačka nebere nízký střih. Má mít nejnižší střih 25mm. Přitom ta stará měla 28mm a brala daleko níže. S novou... celý příspěvek >
Sekačka Partner P46-500CDW, 25.5.2008
Děkuji za informace. Každá rada je pro mě dobrá. Jsem totiž naprostý laik a potřebuji sekat zahradu cca 1200m2, která je dosti členitá. Z tohoto důvodu se mi líbí, že sekačka má malý záběr (46cm), takže s ní zřejmě půjde lehčeji maipulovat. V... celý příspěvek >
Sekačka Partner P46-500CDW, 24.5.2008
Ještě doplním. Sekačka je shodná s typem Partner 4046 SDW.
Sekačka Partner P46-500CDW, 24.5.2008
Dobrý den, chci koupit nějakou lacinější benzinovou sekačku s pojezdem a zajala mě sekačka Partner P46-500CDW. V Makru stojí 7.615,-Kč, ale na netu se nechá sehnat i za 6.500,-Kč. Potřeboval bych poradit, zda-li je to obstojná volba, samozřejmě v... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika