Příspěvky uživatele - 12.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 28.10.2011 Obsahuje fotku
Souhlasím na 100%!  Vysazuji kolem 500 sazenic ročně do foliovníků a Bejbino F1 ze Semy dává nejvyšší výnos, skvělou chuť a značnou odolnost. Ještě dnes 28.10 jsme otrhali pár kg v nevytápěném foliovníku. Papriky, okurky, lilek, vše už zašlo,... celý příspěvek >
Kristalon start kristalon plod a kvet, 27.5.2008
já ho doma používám a jsem s ním velice spokojena, většinou si ho chodím kupovat do Lovomarketu v Lovosicích kde mě stojí jen 66kč, mají tam velice příjemnou paní prodavačku která mi velice ochotně poradí s problémem který se týká mé zahrádky.
Kde koupit větší balení hnojiva?, 27.5.2008
Např.zde: www.lovomarket.cz
bouganvilia, 12.1.2008
Naši zimu by určitě nepřežila, i když v teplých krajinách taky někdy zažije mírný mráz. Pěstuji je už asi pět let a mám je v pěti barvách. Na zimu ja dávám do chladné místnosti, ale letos mi poradili v zahradnictví že můžou být i v teple. Hnojím je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika