Příspěvky uživatele - 56.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavební pozemek versus zahrada či sad, 18.2.2013
Co můžu poradit, tak pozemek určený k zástavbě.Před koupi však si ale nechte od obecního úřadu potvrdit, že v případě stavby v budoucnosti, nebudou s pozemkem žádné komplikace.Dan Vás tak nerozhodí.stovka ročně navíc.Aby jste nedopad jako já.Taky... celý příspěvek >
Stavba na zahradě - rady, 12.12.2012
Po Vaší radě se mi podařilo ornou půdu přepsat na zahradu.Nyní bych potřeboval radu, co a jak dělat, abych si mohl postavit svépomocí chatku,-dvě spojené místnosti, spojené do EL o rozměrech-5,5x3,5-jedné.Poradte.Kde, co a jak pro to udělat.Za... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 4.11.2012
Děkuji za reakce.Stále mi však nikdonenapsal, kolik by mohlo stát(v dnešnní době)převod.Třeba těch 30arů na zahradu a zbytek 42arů, třeba na pastvinu.Ale s těma ovcema, to je zajímavý nápad.Už jsem o tom přemýšlel. Na rovinu.Tady v Třinci se... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 21.10.2012
A jak se Vám to podařilo změnit?Potřeboval jste nějakou žádost, nebo něco platil?Jsem totiž důchodce a v tomto se moc nevyznám.Už totiž přes 10 let se snaží o toto, nebo na pastvinu.Nevím na koho se obrátit. Chtěl bych tam postavit něco,kde bych... celý příspěvek >
Postavení na orné půdě, 21.10.2012
Mám 2 pozemky spojené dohromady.Celkově to dělá 74 arů.Od bydliště je to 12 km.Úřady mi tam nechtějí povolit ani chatku, ani žádnou hospodářskou budovu, třeba na uschování nářadí.Stále se vymlouvají, že to je orná půda, že je v ochranném pásmu kopce,... celý příspěvek >
Jaká réva ke konzumaci?, 3.11.2011
Všem děkuji za tipy.
Jaká réva ke konzumaci?, 1.11.2011
Poradte.Chtěl bych si posatit vinnou revu ke konzumaci.Je mi jedno, jestli bíle, nebo červené.Jen aby bylo větší a dalo by se konzumovat na místě(chutné).Jenom bohužel žiju v hornaté oblasti.Třinec a okolí. Poradte.Předem děkuji.
Skušenosti s křenem?, 25.10.2011
Nema někdo skušenosti: Chěl bych si posadit křen na zahrádce.Bohužel nemám nikoho, kdo by mi podaroval oddének.Je možné posadit kupný křen ze zeleniny?Vyroste z toho něco?Poradte.
Živý plot, 25.10.2011
Letos jsem dosázel, kolem 370-ti metrů živý plot.Z ptačího zobu.Před 4-mi roky jsem dostal 5 keříčků.Všechno jsem si narévkoval.Sami víte, kolik revíku je potřeba, na sázení, co 10cm, v 5-ti řadách.Nářadí bylo-kultivátor, nůžky na plot a... celý příspěvek >
Vyhrabané díry v zemi, 23.10.2011
Taky mám zahradu samou díru.Taky zhruba toho průměru.Podkousané jsou snad všechny stromky.Co mám dělat? Poradte. Kde se něco zapomene, je přikrytá zemina, např.sud s vodou, koberec na přikrytí kompostu, nebo jiné, Hned je tam díra. Když ji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika