Příspěvky uživatele - 96.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lak na kámen v kaskádě, 29.9.2014
Akvaristé používají EPOXY 1200, ovšem nevím jak je to odolné proti UV a slunci...
Nemoc jezírkových ryb, poraďtě, 27.6.2014
díky za odpověď..a ty nakažené ryby se vyléčily?..protože se mi nezdá, že když vyměním vodu, tak sice zničím ty nežádoucí organismy, ale ryby budou pořád nakažený..nebo ten preventan slouží právě k těmto účelům?.. díky moc
Nemoc jezírkových ryb, poraďtě, 27.6.2014 Obsahuje fotku
foto
Nemoc jezírkových ryb, poraďtě, 27.6.2014 Obsahuje fotku
další foto
Nemoc jezírkových ryb, poraďtě, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, už asi 3 měsíce se potýkám s chorobou v jezírku a nevím jak ji vyřešit. Zřejmě se jedná o o plíseň, postihlo to nejdříve červený karásky a potom závojnatku a nakonec koi kapra. Zkoušel jsem karanténu, kde jsem rybám po dobu 9 dní dával... celý příspěvek >
Jikry jesetera malého, 11.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, dnes se mi v jezírku objevili zřejmě jikry jesetera malého. Přikládám fotografie dnes ráno pořízené. Jelikož jsem četl, že výtěr je v jezírku nemožný, tak předpokládám, že se jedná o neoplodněné vajíčka. Setkali jste se s něčím... celý příspěvek >
Vápenec v jezírku?, 20.7.2013
Dobry den. Zakladam jezirko a chtel jsem se zeptat. Jeden pan ktery dela jezirka mi radi at dam do vrstvy sterku 1/3 vrstvu drceneho vapence o frakci 8/16. Oduvodnuje to tim, ze jelikoz budu davat vodu ze studny do jezirka, tak ze tomu... celý příspěvek >
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 17.10.2011
Mám pozemek cca 800m od baráku, ale zařídím se stejně. Ten klid a mír za to stojí.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika