Příspěvky uživatele - 154.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak je to s pupenovými mutacemi?, 5.10.2011
Myslím si, že úsilie šľachtiteľov hľadať v rámci odrody červenú mutáciu nie je motivovaná iba snahou prilákať konzumentov, ktorí zväčša radšej siahnu po červenom ako po žltom či načervenalom jabĺčku, ale má to často aj výhodu v možnosti podtrhnutia... celý příspěvek >
Topend plus, 5.10.2011
Rád by som vedel, či niekto pestuje Top Star Plus? Kedy dozreli plody a akú mali chuť v porovnaní napr. s Top Gigant či neskorou Top End? Paľo
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 5.10.2011
Smaragdy patria k najkrajším tujam pestovaným nielen na cinteroch, ale ako živé stálezelené ploty pri rodinných domoch. Vytvárajú tieň, súkromie proti "čumilom" a produkujú životodárny kyslík. Na cinter by som presťahoval skôr gýčové kované ploty,... celý příspěvek >
Banánové jablko?, 5.10.2011
Zdravím Vás tiež, pane Vlastimile! Tak táto Vaša "frajerina" s palmetami tesne pri stene sa mi páči ešte viac ako poloskleníček nad Granny Smith. Je to naozaj veľmi vkusné a súčasne užitočné zakrytie murovanej steny. Rovnako efektne by vyzerali na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika