Příspěvky uživatele - 244.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 25.1.2012
Já jsem v době výběru pily tohle fórum neznal, takže sem volil variantu zkoušení, obešel si známé s el. pilou a odzkoušel. Makitu sice nikdo neměl ta mě přesvědčila cenou, takže jsem kupoval zajíce v pytli, ale nelituju, doma se osvědčila jak silou,... celý příspěvek >
Elektrická řetězová pila - jakou doporučíte, 24.1.2012
Já mám taky tu makitu a dokonce i o řadu nižší, takže menší výkon a jsem nadmíru spokojený, doma s tím řežu jak kulatinu tak i balíky s odkory a v klidu, když je ostrý řetěz tak šlape jak čert. Taky jsem řešil jakou vzít, ať za co... celý příspěvek >
Pálenka z dýně, 1.10.2011
Také by mne velmi zajímal recept na pálenku z dýně, když se urodily takové velké kusy. Kdo poradí? Děkuji za rady.
Sukulent - o jaký druh se jedná?, 9.6.2011
Psala jsem tehdy přímo odborníkovi na kaktusy a sukulenty, protože mi vyrostl ten pahýlek, který on mi poradil uříznout, protože jsem prý měla nedostatek světla a za ním se napínal. Tvrdil mi tehdy, že se jedná o sukulent, ne kaktus, jak mi tady... celý příspěvek >
Problém s motorem křovinořezu, 22.5.2011
dobrý den, probíjí tak, že když ho držím a startuji tak mne kope do ruky, svíčku jsem čistil. Jindřich Adamec  
Problém s motorem křovinořezu, 22.5.2011
Motorový křovinořez.            Křovinořez po nastartování běží tak do 20 minut správně, pak již jde špatně nastartovat, začne probíjet na svíčce a pokud nastartuje nereaguje správně na... celý příspěvek >
Vhodný opylovač pro Elstar, 7.1.2011
Dobrý den, poradil by mi někdo, jaký je vhodný opylovač pro jabloň Elstar? Díky Eva
Nematanthus - padání listů, 26.10.2010
Dobrý den, asi před dvěmi týdny jsem si zakoupila květinu s názvem Nematanthus Ampel. Ale nyní ji skoro všechny listy opadaly. Prosím, poraďte, jak květinku zachránit... Děkuji
Zbylé švestky na stromě, 23.11.2009
I po velké uroďe mi zustaly na stromě švestky, co s něma?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika