Příspěvky uživatele - 71.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýňové slavnosti Šebrov, 1.3.2015
A semátka také sníme - vyberu je z dužiny, umyji, osuším v troubě nebo na kotli, venku vypráším loupající se slupičku a pak večer u TV louskám a loupu.
Dýňové slavnosti Šebrov, 1.3.2015
Hokaida mám stále z loňské sklizně - jedna se začala kazit v půlce ledna, ostatní bez problémů drží. Mám je v místnosti se světlem, asi 10°C, položené na polici. Většinu sníme jako polévku. Když je v obchodě výhodná koupě, koupím i máslovou (bohužel... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 15.2.2015
Já mám také skleník z Dolního Újezdu (objednaný na Hobby v ČB). Stojí na betonové podezdívce, rozměry 3x4,5m, sklo, konstrukce pozink. A naopak jsem velmi spokojená. Dveře mám pantové, dvě automaticky otevírací okna plus jedno mechanické (blbě jsme... celý příspěvek >
Alternativní pěstování rajčat, 1.6.2014
Asi před 20 lety vyvezla firma Spak  - zpracovává rajčata -  na kraj pole místního družstva odpadní vodu a kal z mytí rajčat (plnou semínek od popraskaných plodů). Ten tok chodila celá vesnice (Rabí) na pole s bramborovými košemi pro... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 18.6.2012
Tas se čekání asi vyplatilo. Nejdříve jsme obdržela e-mail, že začínají na prodejny zavážet zboží. Na jejich stránkách je Fiskars už také k mání. Dnes mi volali, že mám nevyzveznuté zboží připravené. Takže hurá na prodejnu, doufám, že mi připravili... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 27.4.2012
Také jsme už někdena netu našla, že nedodáním zboží máte nárok na náhradu v plné výši. Ale nejsem právník, tak nevím. Já jim e-mailem napsala, že si nepřeji vrátit zboží, že si počkám na jeho dodání. Nejdříve odpověděli, že mi musejí vrátit... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 14.4.2012
Napsala jsem jim, že nechci vrátit peníze, že si počkám na to, až budou mít zavezené zboží. Jejech odpověď. Je nám líto, ale přestože jsme urgovali další dodávky od firmy Fiskars, zboží nám nebylo dosud dodáno a ani nejsme schopni odhadnout, kdy... celý příspěvek >
Fiskars - slevy u Mountfieldu - zkušenosti, 13.4.2012
Byla jsem pro drobné nářadí z druhé vlny. I když na obchodě v té době zboží měli (na sojanech i ve skladě, kam bylo vidět), odmítli je vydávat, že mají zákaz z vedení a přijímali pouze objednávky. Po zaplací nás ujistili, že do 14 dní zboží bude.... celý příspěvek >
Česnek nebo neco jineho, 26.2.2012
Také jsme tuto rostlinu našla na zahrádce. Cibulky v zemi dělá stále malé (max. 1 cm velké), po vykvetení udělá stejně malinkaté pacibulky. Prorože česnek nejím (žlučník), mám ho jen pro okrasu. Také netuším, co to je za rostlinu.
Podpěra pro fazole, 28.9.2011
Letos mám fazolový plot (zatím máme místo plotu jen betonové sloupky, tak jsem mezi ně dala tyče a propletla je proutím). Pnoucí fazole zaplnily prostor a není k nám od silnice vidět. Mám také kus kovové sítě do železobetonu (letos se po ní pne... celý příspěvek >
Fazole becovky, 28.9.2011
Pěstuji je již několil let letos z nich mám plot (nenáme okolo domu hotový plot, jen betonové sloupky. Mezi sloupky jsem dala dřevěné tyčky, propletla je proutím a na tom se pnou fazole). Chuťově jsou dost syté, moučné. Dělávám je s vepřovým a... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 7.9.2011
Všechny u nás povolené přípravky, jejich složení, účinnou látku, způsob použití, ochranné lhůty... najdete na stránkách státní rostlinolékařské správy, registr přípravků na ochranu roslin.
Achocha - Ačokča, 6.9.2011
Také jí pěstujeme už několik let. Dcera jí ráda odlamuje přímo na zahrádce a malinkaté chroupe zasyrova. Větší používám do leča místo papriky (i do zavařovaného), jako okurka nakyselo mi moc nechutná. Letos jsme zkusila použít už ty vyzrálejší... celý příspěvek >
Indická okurka, 6.9.2011
Tak jsem si zahrála na opylovače, se štětečkem. Náhodou kvetl současně samčí i samičí květ. Plod už má ve skleníku na délku asi tak metr (velikost větši basetbolové pálky) a stále roste.
Indická okurka, 9.8.2011
Také jí mám - podle návodu na sáčku se semátky - ve skleníku. Plody - 10 cm- začnou uhnívat. Roste bujně - je to taková filmová Adéla. Zvláštní je, že se jí nedrží žádný skleníkový škůdce. Nechytla ani svilušky ani mšice, byď s nimi ve skleníku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika