Příspěvky uživatele - 135.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to druh?, 17.9.2011
Lído, tentokrát jsem přesvědčen, že nemáte pravdu. První fotka podle mne Pařížanka nebude. A druhá fotka je podle mého názoru opravdu Boscova, stejně jako Vaše fotka. Josef.
Jaký smrk doporučujete?, 17.9.2011
Doporučuji Picea pungens Glauca Globosa. Je sice obvykle prodáván jako zakrslý a kulovitý (tak jak to má v názvu), ale nechová se podle toho: roste sice pomaleji, než klasický vysoký stříbrný smrk, ale zcela jistě do požadovaných rozměrů naroste. V... celý příspěvek >
Konifery mix z Lidlu - prosim o rozpoznani, 17.9.2011
Vracím se ještě k tomuto dotazu a ke své předchozí odpovědi: napsal jsem ho bez důkladného prohlédnutí fotky a po trochu zbrklé úvaze :-(. Po důkladnějším prohlédnutí fotky jsem přesvědčen, že se jedná o cypřišek Lawsonův - odrůda Elwoodii -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika