Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Já jsem ještě pro srovnání doplnil Solo 665-681. Nic okecávat nepotřebuji, 154 v testu není. Tyto pily mají dle KWF stejnou hmotnost  7kg a přitom každá má jiný obsah a prodejci a výrobce uvádějí jiné hodnoty hmotnosti pod 7 kg.
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Já jsem hmotnost 6,7kg zaznamenal pouze u MS 340. Ale rozdíl v objemu motoru při stejné konstrukci ten rozdíl neudělá. To by potom musely být rozdíly i u jiných strojů.  Nevím, co tím myslíte zdroj poruch u některých výrobců, já jsem to bral z... celý příspěvek >
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011 Obsahuje fotku
Technické parametry se dají snadno porovnat, je škoda, že u 154 neuvádějí spotřebu, pouze u verze SB. Je fakt, že modely 3310-4510 jsou už ve výrobě hodně dlouhou dobu. Nemají např. pumpičku paliva, ale tu mnozí nemusejí, záleží to na obsluze. 
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Já bych upřednostnil ten přístroj, který má vhodnější využití na danou práci. Výkonově jsou stejné, vyšší obsah 154 bude výhodou v extrémní zátěži, zase nevyužitý objem je o vyšší hmotnosti a vyšší spotřebě.
Husqvarna 555, 562 XP, 15.9.2011
Nezaujal mě model 540XP, neboť to byla ukázka filtrace ve srovnání s konkurenční značkou Stihl. To už zde bylo u klasických pil, ale výsledek - je to více reklama, než ukázka praxe. V praxi se každý profesionál, který chce mít jistotu, že druhý den... celý příspěvek >
Technika orby, 14.9.2011
Uvezu na vozíku 1,5m dřeva v solidním terénu, ve špatném terénu do 1m i dle hmotnatosti dřeva. Na asfaltu jsem vezl 14 pytlů brambor, většinu cesty na 3 rychlost. Zadejte zde.. dvoumontáže.. je tam vše.
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
Pane Stando, je to tak čerstvé, že to... nikdy jsem netvrdil je dost na vodě. Vy jste tím chtěl pouze negovat moji odpověď k předčištění vzduchu s přetlakem a tak jste se do toho zapletl. Já znám předčištění s přetlakem a s podtlakem - samozřejmě vše... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 14.9.2011
Tak to jste to nepochopil. V cca roce 1991/2 jsem se poprvé setkal s první motorovou pilou, která měla odstředivé čištění vzduchu, tehdy to na Jonseredu pojmenovali - *Turbo. Pro představu, tehdy to bylo u motorových pil dost jednotvárné a pily se... celý příspěvek >
Technika orby, 11.9.2011 Obsahuje fotku
Několik fotek kotoučového krojidla a úpravy odhrnovačky. Svazenka už byla velká a půda tvrdá, neprší. Tak jsem oral za těchto podmínek. Zrovna došly baterie a neměl jsem čas je nabíjet. Tak jsou jen fotky a toto malé video, dříve bych neoral, ale... celý příspěvek >
Betonáž bazénu, 23.8.2011
Betonovat a postupně dopouštět vodu můžete, ale voda by měla být tak 15 cm nad betonem. Zásadní je dodržet eliminaci velkého tlaku betonu na stěny bazénu, a proto je betonáž nejvhodnější rozdělit alespoň na 2 dny, kdy již spodní vrstva tvrdne a... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Nové Vari je dost velká částka. Trochu trpělivosti a koupíte velmi solidní stroj a mnohdy ještě přidají příslušenství v ceně. Většinou to prodávají majitelé, které síly opustily, nebo děti přestěhovali tam, kde již nemají na co Vari používat, nebo... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 2.8.2011 Obsahuje fotku
Solární systém mimo zimu v našem případě 12m2 z 99% pokrývá TUV, z cca 50% nahrazuje přitápění, ohřev bazénu je v pořadí, jako 3 priorita a přepíná jej prostorový bezdrátový termostat. Já jsem zapojení řešil netradičně, bez AKU, tím odpadá výměník na... celý příspěvek >
Metaltec, 31.7.2011
Hodně dávno se objevil přípravek Lubrifilm (možná metal) to si už nepamatuji, byla to tuba a na ošetření 1 náplně oleje v klasickém motoru škodovky. V přípravku bylo vidět částice barevné, jako měď. Jedno balení jsem koupil do starého služebního... celý příspěvek >
Metaltec, 31.7.2011
Tak jsem si zase ověřil funkčnost přípravku M1. Shodou okolností se ke mě dostala motorová kosa SOLO 119, která byla zadřená. V servise konkurenční značky naznali, že je to na celkovou generálku motoru a tudíž se to absolutně nevyplatí. Majitel se... celý příspěvek >
Křovinořez Leader, 30.7.2011
Ten gumový ventilek je podstatně spolehlivější, palivo nepropouštějící řešení a je to i o hodně techničtější. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika