Příspěvky uživatele - 240.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dobíjení, 28.4.2016
Psal jsem do servisů co opravují Briggs a z deseti z nich mi tři napsali že jeden vodič je na dobíjení druhý vodič se používá jen na světla. Ostatní chtěli ještě nějaký čísla z mororu který momentálně nemůžu zjistit nebo neeodpovedeli. Každopádně tam... celý příspěvek >
Dobíjení, 24.4.2016
V tom případě tady chybí. Jsem traktor koupil a porad se v něm hrabu. Regulátor zřejmě někdo vyndal a zapojil to na přímo. Proto jsem si myslel ze to bude na te desce.
Dobíjení, 23.4.2016
Jj vim co je regulátor, jen tady není typickej. Je zřejme integrovanej na té desce co jsem přidával v.minulem prispevku. Budu muset sehnat novej ale nevím jakej. Kolika amperovej a pak kam zapojit z nej výstup.
Dobíjení, 17.4.2016 Obsahuje fotku
A regulátor nekde seženu? Tam je integrovanej na desce viz foto.
Dobíjení, 14.4.2016 Obsahuje fotku
Tato cívka tam je...
Dobíjení, 14.4.2016
Ne ne, z toho statoru jdou dva kabely. Když každý měřím proti kostre tak na každém je 16V střídavých.
Dobíjení, 14.4.2016
Tak konečně změřeno. Z obou drátů leze 16V. Má to tak být? Ted nějak vyřešit ten regulátor...
Dobíjení, 2.4.2016
Zdravim! Mam také problém s dobijenim. Mam motor Briggs 28M707 take je civka pod setrvacnikem. Nedobijelo to, sundal jsem setrvak a civka totálně spálená. Sehnal jsem novou zadelal a nic. Nedobiji. Jak mam změřit co je kde špatně? Z cívky jdou dva... celý příspěvek >
Dotazy na chov ryb, 13.10.2015
Dobrý den, zní to skvěle! Můžete mi prosím říci, jak vychází draho krmení? Děkuji. PetrM
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 27.9.2015
Řešil jsem totéž před cca 4 lety, sháněl jsem vysokokmeny do horských podmínek. Nakonec jsem je nakoupil u Ing. Stanislava Bočka z Vysočiny. Kupoval jsem asi 60 jabloní různých odrůd. Všechny se krásně ujaly a letos už většina z nich měla nějaké... celý příspěvek >
Nedostatek polokmenů v nabídce ovocných stromů, 21.10.2014
Do neoplocené zahrady je nutno sázet ovocné stromy ve tvaru minimálně polokmenů. Při bohaté nadílce sněhu se totiž zajíc lehce dostane do koruny stromu a dokáže ho úplně zničit. Viděl jsem sad, kde zajíci zlikvidovali prakticky všechny ovocné... celý příspěvek >
Problém s křovinořezem, 28.8.2014
Mám také Hecht, špatně chytá - potřeboval bych sehnat sadu těsnění karburátoru případně jehly l A h, Verco prodává jen celé karburátory za 1600.- kč, to raději koupím elektrický za 15000 celý i se zárukou. Mně se jedná o díly na Hecht mzs 32/S.... celý příspěvek >
Okurky hadovky F1 bez plodů, 5.8.2014
V zakoupeném sáčku bylo 9 semen, některé nevzešly a ostatní dle fotografie jsou bez plodů. Okurky pěstuji již dlouho, ale ještě se mi toto nestalo. Podle informace našeho souseda má i on okurky hadovky bez plodů.
Okurky hadovky F1 bez plodů, 4.8.2014
Vážený pane, pěstuji jen odrůdy Saladin F1 a Marta F1, obě jsou ve skleníku, takže problém s opýlením není. Ostatní rostliny okurek plody maji, ale ty na fotografii ani jedinou. tedy někde je chyba a já nevím kde.
Okurky hadovky F1 bez plodů, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Zakopil jsem semena skleníkových okurek F1 od fi. Moravoseed. Vzešlo jen pár semen, rostliny jsou již velké, ale nemají žádný plod, mají jen samčí květy. Prosím o radu zkušeného pěstitele, kde je chyba?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika