Příspěvky uživatele - 106.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní domek - postavit nebo koupit hotový, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Zdravim, ted sem dodelal pergolu na zakazku o rozmerech cca 3 x 5m stavel sem ze SM tramu o velikosti 14 x 14 cm, na sibenice pouzity tramky 10 x 10 k instalaci bylo pouzito 6Ks zemnich vrutu znacky Krinner (KSF-U 865 x 111) 580.- bez DPH / Ks Cena... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 19.6.2011
Máte pravdu že tři roky je na stoprocentní tvrzení že něco zabírá příliš krátká doba. A také záleží na tom jak blízko jsou plodiny trpící stejnou plísní to je brambory. Váš kryt se mi líbí a patrně by ve větru obstál. Přece jen tu vidím drobný ale... celý příspěvek >
Ekologická ochrana rajčat, 19.6.2011
Pokud chcete opravdu ekologickou ochranu rajčat, doporučuji jejich nadkrytí fólií, tak aby na ně nepršelo. Slyšel jsem to nevím už kde a po tři sezóny to vyzkoušel můj brácha ale ten nenadkrýval fólií ale nasadil do plastových pytlů a dal pod... celý příspěvek >
Chemická ochrana rajčat, 24.5.2011
Spodní listy postupně odstřihávám a likviduji. Pokud je napadený stonek, tak už nezabere nic.
Chemická ochrana rajčat, 24.5.2011
 Postup by měl být přesně opačný. Ridomil ochrání i nové přírustky a proto by se měl používat na počátku vegetace. Kuprikol chrání pouze to na čem ulpí a proto by se měl používat ke konci vegetace. Ochrannou lhůtu řeším tak že těsně před... celý příspěvek >
Společný kvas švestky s broskvoní?, 1.12.2010
To je fakt. Před 2roky jsem vypálil u kamoša asi 40L broskv. kvasu, bez cukru a vůně byla velmi jemná i destilát (asi 3,5L). A minulý rok se mi také potkaly v kvasu broskve se švestkami. Bohužel neznám názvy odrůd, ale ve 120L sudu byla broskví... celý příspěvek >
Česnek teď na jaře?, 14.3.2010
Sadba by neměla být jakákoli. Rozhodně ne česnek dovezený z Číny. Tomu se v našich podmínkách nedaří. Pokud nasadíte teď na jaře podzimní odrůdu, může se Vám stát že naroste jeden kulatý nerozdělený stroužek. Taky by bylo dobré pohlídat si aby sadba... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 24.3.2009
  Sadit rajčata v únoru? No nevím nevím. Já sázím semena začátkem dubna. Sázel jsem i dřív ale to mi narostly na parapetu v obýváku do výšky 150cm protože se zrovna opozdili ledoví muži a já je nemohl nasadit ven. Ale ani to nevadí. Udělal jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika