Příspěvky uživatele - 231.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak naučit koi a jesetera žrát z ruky?, 25.6.2012
Dobrý den. Chce to určitě čas a trpelivost.;-) U KOI to je snažší, jelikož po nejaké dobe, když je budete pravidelne krmit si na Vás zvyknou a neni problém jim pak do vody strčit celou ruku plnou žrádla. To se pak o tu ruku i bojíte.:-) U jeseterů je... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Také si myslím, že nejde deti uchránit před vším. To bychom museli žít ve sterilním prostredí a deti vubec nepoustet ven. Díte se potrebuje jak se ríka "otrkat". Samozrejme neríkam, ze bych nekomu přál aby tam spadl, to vubec. Ale ten plot okolo... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 6.6.2012
Děkuji za dané poznatky. Výtok z nádrže je na strane ze ktere to bylo foceno.;-) Jinak co bydlím v této vesnici, což uz nejký patek bude, jsem nezažil že by do této nadrze nekdo spadnul, at už opilec nebo díte. Ná toto hřiste chodí i zdejší mateřská... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 5.6.2012 Obsahuje fotku
Zde jsou fotky nádrže.
Nejlepší býložravé ryby, 4.6.2012
Moc děkuji za informace, určite z nich budu čerpat. Pokusím se jeste nadrž vyfotit a dát sem fotku.;-)
Nejlepší býložravé ryby, 4.6.2012
Musim s vami nejen než souhlasit.;-) To zavezení me také mrzí, ale co zmuže jeden občan proti starostovi... S rostlinami počítám, už mám připravený orobinec z místího rybníka, zevar vzpřímený, vrbina kytkokveta a pomnenku bahenní. O leknínu také... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 3.6.2012
Ano, jelikož je to prameniste, tak voda nikdy nezamrzne... Jinak ta hloubka je mezí 60 - 80 cm.
Nejlepší býložravé ryby, 3.6.2012
Je dost možné, že je nadrž vetší, byl to jen muj odhad. Jinak abych to uvedl na pravou míru. Tato nadrž se nachází uprosted vesnice. Pred nekolika desítkami let byla domovem spousty pstruhu, ale jak šel cas, lidé si tuto nadrž pletli se smetištěm.:-/... celý příspěvek >
Nejlepší býložravé ryby, 1.6.2012
Zdravim. Mám takový problém, chtěl bych vysadit nějaké ryby do obecní nádrže, ve které pramení potok. Voda je tam po cely rok celkem studená a tekoucí. Ale i tak se tam v lete tvoří strašně moc dlouhé vlaknité řasy. A tak bych se chtěl zeptat jaké... celý příspěvek >
Padání jehličí, 31.3.2012
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, mám dva roky jezírko 10000l. Máme skalnatou zahradu, takže si nebylo moc vybirat kde jezírko bude. Jediné kde to bylo možné bylo v blízkosti velkého smrku. Dva roky to napadané jehličí na hladinu šlo jakž tak... celý příspěvek >
Rozmístění leknínů, 31.3.2012
Já jsem zase četl i lsyšel, že by jezírko mělo být z 2/3 zakryte. Přeci jen v lete toto zastínení pomáhá proti přehřívání vody a také proti růstu řas. Co se te estetiky týka, tak me se vic líbí když je jezírko vice zarostlé, hodne barev, to je pak... celý příspěvek >
Jezírko na jaře - poraďte prosím, 27.3.2012
Jak říka pan Hrkal, pokud jerízko vypouštíte hlavně kvuli špinavé vodě a vyčištění jezírka není duvod si ji nechavat. Nová voda z vodovodu se za nějaký čas díky roslinám a ruzným živočichům také dostane do rovnovahy.;-) Pokud to vypouštění a čištění... celý příspěvek >
Rozmístění leknínů, 20.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Už mám nějaký ten pátek jezírko a chtěl bych ho osazet nějákými krásnými lekníny. Ale nemám s tím moc velké zkušenosti kolik muže být v jezírku leknínů, aby se tam třeba vesly. Proto bych zdejší odborníky i neodborníky chtěl poprosit o... celý příspěvek >
Mohu vychytat ryby z jezírka tak brzo z jara?, 18.3.2012
Já bych se toho výlovu nebal. "teplo" už docela je. ja ted o vikendu taky vypoustel jezírko 3000l, abych ho vydrbal od řas. ryby jsem dal do sudu s vodou z kohoutku a v pohode to prezili a to tam byly asi pul dne. Co se lepidla týká, tak bych použil... celý příspěvek >
Spuštění filtrace - 2012, 16.3.2012
Já už mám spuštěno týden.:-) voda má necelých 8°C,. Zatim klape vše jak má. Jinak mám stejny filtr jako vy. letos jsem taky kupoval novou UV. Jelikož je to všude hrozne drahé, nasel jsem na aukru firmu ktera prodáva tyto lampy docela levne. Myslim,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika