Příspěvky uživatele - 112.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana pred mrazom, 26.3.2024
rampouchy nechat přirozeně roztát, v žádném případě neorážet.  Lu.
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 15.6.2023
Mám Vari F-550 třetím rokem.Je dvourychlostní - přehazuje se řemínek. Problém zatím nebyl, jen jsem stopkovou bruskou lehce přebrousil nůž. Dělali se 2 varianty, buď s motorem napevno nebo s motorem který jde sundat a použít na jinou převodovku... celý příspěvek >
Vari - jak vytvořit rychle dvojmontáž TN, 12.6.2023
Asi před 30-ti roky jsem to měl na staré Teře a převodovce T20.Kola původní ale navíc další sada, možná i bez závaží - už si nepamatuji. Potřeboval jsem brzy z jara do kypré půdy aby se kola nebořila.  Použil jsem středový šroub z rotavátoru i... celý příspěvek >
Česnek 2022/23, 28.5.2023
Pokud žloutnou konce listů, tak má česnek málo dusíku. NPK působí pomaleji, potřebujete rychle dodat. Nejlépe močovina rozhozem  (i postřikem na list) nebo ledek vápenatý rozhozem. (ne ledek amonný, ten působí později). Pokud můžete tak zavlažte... celý příspěvek >
Mráz ve vegetačním období, 29.3.2023
V naší zemi je poslední roky naprosto normální upozorňovat v zimě na sníh a mráz a v létě na horka 🤪 Meruňky jsem ještě nekontrolovala, priznám se, že nemám odvahu, už i vloni zmrzlý :-(
Majoránka, 19.3.2023
Děkuji za rady, mám ji v sadbovačích ve výsevnim substrátu po špetkách. Přesadím "hlouběji" a uvidím 😉 
Majoránka, 18.3.2023
Prosím o radu, jak a kdy pikýrovat majoránku. Vysela jsem ji poprvé, protože poslední roky se mi "pravou" majoránku koupit nepodařilo. Vylezly dlouhé nitě s 2ma lístečky na konci a začíná polehávat.  Už přesazovat? A jak... celý příspěvek >
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 14.2.2023
sadbové Monika dle letáku místního prodejce je varný typ "B" Jinak po zasázení sadbových brambor menší vybereme na sázení na příští rok. Pokud je i potom úroda dobrá tak ještě vybereme sadbu na další jeden rok. Maximálně tedy 2 x  ,... celý příspěvek >
Výběr odrudy brambor, 28.12.2022
Brambory pěstuji více než 50 roků. Posledních cca 20 roků kupuji certifikovanou sadbu = v rašlových pytlech se všitým oznašením množitele. Po sklizni si vyberu na další rok sadbu. Pokud je úroda dobrá i v tom dalším roce tak vyberu sadbu ještě na 1... celý příspěvek >
Klinovy řemen Fy Kramp, 8.8.2022
Kramp je sám nevyrábí, nechává si je zřejmě někde dělat. Kvalitu si určitě hlídá.  Je to podobné jako " Wurt", většinu si nechává vyrábět a dá si svoji nálepku.  Lu.
Cibule v kvetu dotaz, 30.6.2022
Není to o tom, že sazečka namrzne u obchodníka. Při brzkém zasázení hrozí jarní přízemní mrazíky a to stačí k tomu, že cibule potom vykvete. Některé roky to vyjde ale někdy vykvete i 30 % cibule sazečky . Proto pozdější sázení. Cibule ze semene... celý příspěvek >
Cibule v kvetu dotaz, 29.6.2022
Někde jsem četl, že nespěchat ze sázením do země. Doporučuje se až po 20.4 a to prý již nevykvete. Zkuste to příště tak udělat. Letos jsme to tak provedli a zatím nic nevykvétá. Druhou dávku jsme dávali do země až 5. 6   Lu.
Jakou techniku na 1000m2 a metr vysokou trávu, 17.6.2022
Pořiďte si mulčovač, ten to zvládne, stačí cca 3 až 4 x za sezonu. Pozor , ne sekačku s mulčovacím nádstavcem - ta je jen na nižší trávu. Zkuste si nějaký mulčovač půjčit v půjčovně a vyzkoušejte.  Lu.
Vyžínač Partner Colibri II S - Klíč na seřízení trysek, 16.6.2022
Partner je odnož Husquarny, tak jako Škoda spadá pod Volkswagen. Hledejte tedy tam. Kdysi jsem viděl nějaké seřizovací šroubováky na Hechtu.  Lu.
NPK na brambory, 24.4.2022
V únorové nabídce jednoho prodejce jsou NPK 3 druhy : 11 -7 - 7, 10 - 10 - 10, 15 - 15 - 15  %       Lu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika