Příspěvky uživatele - 228.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče Robin, 13.8.2011
Můj bulharský kamarád, žijící dlouhodobě v ČR, je nešťastný ze zdejších kupovaných rajčat. Včera mi ale nadšeně bájil o rajčatech, která kupoval na dovolené v jednom místním stánku v Jižních Čechách. Vyloudil na majitelce prázdný sáček od semínek - a... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 13.8.2011
Nééé, Kaspijsko rozovo!!! Veni
Nejchutnější rajčata, 13.8.2011 Obsahuje fotku
Já měla loni krásné plody rajčat vypěstovaných ze semínek z Bulharska, vypadá to jako Krimsko rozovo, a nejtěžší plod vážil 3/4 kila. A byla výborná. Letos mi nějak nejdou :-(  Veni
Sadovnická projekce, 11.10.2010
Já se tím trápím už několik hodin a proklínám se, že jsem ten program vůbec kupovala . Ještě se mi nepodařilo udělat ani čárku. Táhnu myší, ukazuje mi to rozměry a když myš pustím, všechno rázem zmizí. Jak to mám udělat, aby mi to oplocení... celý příspěvek >
Bobkovišeň Novita, 17.9.2010
My je mame z Baumaxu v Hradci Kralove za 109 Kc (60-80 cm vysoke, zeme puvodu Holandsko). Jelikoz jsem videl Novity ve trech ruznych velkych zahradnich centrech (ne hobbymarketech), tak muzu rict, ze paradoxne v Baumaxu je meli nejlepsi (spise bych... celý příspěvek >
Bobkovišeň Novita, 13.9.2010
Rad bych zasadil kere Bobkovisne Novita (vyska 60-80) do rady jako zivy plot cca 50 cm od sebe, ale bohuzel si nejsem jisty, do jake zeminy/substatu to zasadit. Mam celkem jilovitou pudu (pozn. travnik v tom, ale bez problemu roste), takze se... celý příspěvek >
Vie niekto čo mám v kvetináči, 24.7.2010
Řekla bych, že je to Crassula rupestris, tlustice - sukulent.
Nejchutnější rajčata, 29.5.2010
Green Zebra měla letos nejsilnější semenáčky ze 4 odrůd, které jsem vysela (GZ, Tornado, Black Krim, bulharské obří). I ty rostlinky voní tak, že bych se do nich hnedle zakousla 
Kiwi, 29.4.2010
Ani naše "samosprašné" kiwi ještě nikdy nekvetlo. Roste jako o život. Vykopali jsme ho před 3 lety za trest z přední části zahrady a přesadili dozadu k plotu, tam se spokojeně chytlo a to vykopané vpředu obrazilo znova. Takže jsme museli... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 29.4.2010
Ano, kombinace moniliózy a mrazu to asi letos jistí . Nakonec můžu být ráda, že Karola letos otevřela jen asi 3 květy a monilie se do nich zřejmě netrefily . Příští rok budu postřikovat jako Křižíkova fontána!
Je toto moniliový úžeh?, 28.4.2010
Díky, bohužel je to přesně ono . Dnes jsem ostříhala všechny zvadlé letorosty, ale asi to nebude stačit?!? Má smysl ještě teď stříkat? Před kvetením jsem to neudělala, jsem teprve začátečnice, tahle meruňka rodila loni prvně pár zdravých plodů a... celý příspěvek >
Je toto moniliový úžeh?, 27.4.2010 Obsahuje fotku
Prosím zkušenější zahrádkáře, aby se podívali na fotky a řekli mi, jestli je to moniliový úžeh a jak mám postupovat - zda ostříhat zvadlé letorosty nebo ponechat. Díky, VeniH
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika