Příspěvky uživatele - 176.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahrada ve svahu, 27.8.2011
Jaká je situace ku světovým stranám?
Rajčatová šťáva, 20.8.2011
Rajčata povařím, osolím, prolisuji a získanou šťávu ohřeji k bodu varu, plním do lahví a zátkuji korunkovými uzávěry. Zajímaly by mě vaše recepty na ochucení tohoto produktu.
Sušička, 15.8.2011
Udělejte si překližkovou bednu na asi deset sít v rámečkách. Nahoře a dole otevřenou a postavte ji na cihly na kamnech. Mám takovou s topením topnými tyčemi. Suším bohužel v paneláku, ale výhoda je v rychlosti sušení, protože vzduch tam je suchý.Tah... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 15.8.2011
Moje slova. Za večer a ráno jich v příhodném počasí seberu 4 litry. Vláda by měla dotovat Ferramol dříve než nás slimáci sežerou. Pořád čekám, kdy se objeví něco, co slimejše epidemicky likviduje.
Jak přemístit včely, 14.8.2011
Přestěhujte je najednou, nejlépe koncem noci. Zachovejte pořadí a rozmístění úlů.
Nejchutnější rajčata, 12.8.2011
Schovávám si semínka z pěstovaných rajčat. Neliší se zase tolik od původních. Navíc, můžete si z více pěstovaných rostlin jednoho druhu nechat semínka z nejvíce podobného plodu k tomu původnímu.  Mně osobně nejvíce chutnají rajčata Pollicino.... celý příspěvek >
Přehazování kompostu, 10.8.2011
Neplýtvejte časem a silami. Kompost přehazujte jako pan Vysloužil. Já z nedostatku místa přehodím letošní kompost někdy koncem listopadu, na uvolněné místo po dvouletém kompostu. Nezetlelé zbytky rostlin jsou na hromadě dole, nahoře je zetlelý humus,... celý příspěvek >
Jaký je rozdíl mezi jeřabinou jedlou a nejedlou?, 10.8.2011
Je to jedlý Moravský velkoplodý.
Lilkoviště, 6.8.2011
Jak poznám, že je plod lilku zralý?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika