Příspěvky uživatele - 132.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozestup v živém plotu - buksus a ptačí zob, 13.7.2014
Mám připravený buksus a panašovaný ptačí zob k prostřídání v živém plotu, obojí výšky kolem 80 cm. Jaký by měl být rozestup - zatím jsem všude objevil údaj +/- 60 cm, odpovídalo by to i pro tuhle kombinaci?
Pivoňky - zmlazení?, 10.12.2013
Děkuji mnohokrát, provedu.
Pivoňky - zmlazení?, 9.12.2013
Všechno to jsou pivoňky čínské. Na původním stanovišti (předměstská zahrádkářská kolonie, svah přímo na jih, občas kultivovaný a přihnojovaný záhon) byly vysoké do řekněme 0,5-0,8 m, kompaktní, nerozklesané. Po přesazení na chatu (lesní kyselý... celý příspěvek >
Pivoňky - zmlazení?, 9.12.2013
Pokud neumíte poradit, nemusíte odpovídat. Ironii si nechte od cesty.
Pivoňky - zmlazení?, 9.12.2013
Před asi pěti lety jsme na zahradu přesázeli nejméně 10-15 let staré pivoňky. Chytily se, každoročně bujně kvetou, ALE vyhánějí do výšky, některé až metr, a následně se rozpadají do stran. Dělají to všechny 3 odrůdy (purpurová, růžová, bílá) bez... celý příspěvek >
Modrý žravý brouk na mátě, 7.7.2012
Není to Chrysolina coerulans? Co s tím nevím, ale máme ji na místě druhým rokem na jednom trsu máty, na druhém o metr vedle není. Nic s tím neděláme, protože té máty je stejně neúrekom.
Odstranění starého nátěru u plotu, 7.7.2012
Opálit PB hořákem a zbytky flexou, kotouče viz výše.
Světlušky 2012, 15.6.2012
Ano. Četl jsem o svítících pařezech jako dítě, ale naživo jsem je spatřil až jako adolescent při plavbě po Berounce. Světlo je ve tmě celkem jasně rozpoznatelné, zelenkavé, ve dne ale není svíticí pařez k rozeznání od nesvítícího.
Čím na šťovík?, 15.6.2012
Vyrývat a vykopávat jsem to zkoušel, k ničemu to nevedlo. Proti selektivním herbicidům je to dost odolné. Potírat jednotlivé rostliny totálním herbicidem sice pomáhalo, ale brzo mě to omrzelo. Takže se teď spokojuji se sekáním.
Al-ko silver 520BRV, 15.6.2012
Pokud myslíte přední táhlo, je to vlastnost (bezpečnostní funkce).
Trubač po letošní zimě, 29.5.2012
Jak komu dopadly po zimě trubače? Koupil jsem loni na podzim ve výprodeji 4 dlouhé asi 80 cm a začínají obrážet až teď a to celkem slabě, jen dole. Mohly samozřejmě být zaschlé, jak to u výprodejů bývá... Kolik je zhruba roční přírůstek? Děkuji.
Jak ochránit popraskané drevo na stole a pergole?, 29.5.2012
Nic. Dřevo není umělá hmota a to, co popisujete, je u měkkého dřeva normální.
Hecht 541 SH vs. ABG 485 3v1, 29.5.2012
Špatná rada. V jen trochu přerostlé nebo mokré trávě je každý watt výkonu proklatě poznat.
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Jen pro zajímavost - co je to "zrezaný kruh"? Na té fotce vidím jen šrouby s křížovou a hlavou torx.
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 25.5.2012
Nojo, ale nekoupíte si Fiat 5OO na přepravu betonových panelů na druhý konec státu a dvacetitunu na cestu do krámu pro rohlíky. Teď už tomu rozumíte?
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika