Příspěvky uživatele - 175.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor Vari Pony, 10.8.2011
Panové (centsm a J.S.) děkuji Vám. To s tou brzdou jsem si vůbec nepromyslel. Tak se teď budu poohlížet po velké Vari. Zkusím si ji někde půjčit a vyzkoušet na místě. Jestli máte nějaké typy, nebo třeba znáte někoho, kdo právě prodává takový stroj,... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Je mi líto, ale jméno mi neřekla a já se neptal. I kdyby mi ho řekla, tak bych ho zde na otevřené diskuzi nepublikoval. Ale to je vedlejší... Dobře, tak vypustíme frézu. Co bych si musel koupit, kdybych chtěl tahat dřevo do toho kopce?? Klidně... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Nepotěšil jste mě. Abych kupoval na každou věc jedno zařízení se mi zdá moc profi a taky toho místa v domě na takové věci moc není. Byla by jiná alternativa v této cenové kategorii??
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Děkuji za reakci. S frézou jsem si taky nebyl jistý, ale paní(prodavačka) v Libici mě utvrzovala, že se na Pony dá přidělat všechno jako na VARI, krom rotavátoru. Radlice je málo.
Zahradni traktor Vari Pony, 8.8.2011
Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem (asi)malotraktoru. Všichni mi doporučují VARI, ale na mě je to moc velké(nepotřebuji orat-nic s půdou) a upřímně i docela drahé. Tak uvažuji o PONY 2A. Četl jsem nějaké diskuze, ale tam se diskutující... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika