Příspěvky uživatele - 151.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bergeval, 17.7.2018
Protože nejsem v ideální poloze, snažím se vybrat meruňku co nejodolnější tak, abych měl alespoň nějakou šanci, že se občas úrody dočkám. Měl jsem 5 let zasazený Hargrand, ze kterého jsem neviděl ani jednu meruňku. Je uváděn jako mrazuodolný, minulý... celý příspěvek >
Bergeval, 16.7.2018
Dobrý den pane Jiří 1968, mohl bych Vás poprosit o srovnání meruněk Bergeval, Sirena a Leskora? Nevím, pro kterou z nich se mám rozhodnout. Jde mi o odolnost na moniliozu v květu i při zrání plodů a mrazuodolnost (odolnost na vymrznutí pupenů... celý příspěvek >
Minimální tloušťka podnože pro očkování, 18.7.2017
Dobrý den, vypěstoval jsem si z pecek myrobalány a na přelomu 7/8 měsíce bych je chtěl naočkovat slivoňovými očky. Nikdy jsem ještě neočkoval a proto se chci zeptat, zda půjde na myrobalán očkovat - tloušťka je pouze 5 mm. Předem děkuji za... celý příspěvek >
Stiga Collector 46 vs. MTD SMART 46 PB, 1.7.2017
Děkuji za reakce. O tom ucpávání u stigy už jsem na internetu četl. také jsem četl, že předek sekačky je velmi nízko a při sekání drnovité nebo vyšší trávy je problém. Je to pravda?
Stiga Collector 46 vs. MTD SMART 46 PB, 30.6.2017
Dobrý den, rozhoduji se mezi těmito dvěmi sekačkami. Mají stejný motor, stejnou šířku sečení, i cena je podobná, liší se pouze drobnostmi. Něco se mi líbí víc u jedné, něco víc u druhé. Mohli by jste mi poradit, která je lepší kvalitou... celý příspěvek >
Meruňka Aurora bude planá?, 13.6.2017
Dobrý den, mám podobný problém - na podzim zasazená broskev na podnoži adesoto mi uschla, z podnože mi na úrovni země vyrazilo několik výhonků. Uschlou broskvoň jsem pod místem srůstu s podnoží uřízl a zatřel štěpařským voskem. Měl jsem v plánu... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 9.11.2016
Mě na krtky funguje drátěná past na hraboše Swissinno.
Určení plevele v trávníku a jeho likvidace, 13.4.2016 Obsahuje fotku
obr. 2
Určení plevele v trávníku a jeho likvidace, 13.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, v celém trávníku se mi vyskytuje tato rostlina. Ví někdo její název a jak se jí zbavit?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.7.2015
Dobrý den, chci se zeptat, kdy mám stříkat proti obaleči švestkovému přípravkem Spintor - na Rostlinolékařském portálu je pro mou oblast psáno obaleč švestkový - rozhodnutí o indikaci - dle feromonového lapače 91%. Mám stříknout až bude 100%?
Klejotok na meruňce Hargrand, 25.6.2015
Minulý rok na podzim jsem vysadil meruňky Hargrand a Bergeron. Letos jsem je někdy v půlce dubna poprvé ostříhal. Bergeron o.k., na Hargrandu se v místech všech řezů udělal klejotok (pokud se to tak jmenuje - zaschlá světle žlutá kapka). Všechny rány... celý příspěvek >
Choroba meruňky Bergeron?, 6.4.2015
Děkuji za rychlou odpověď.
Choroba meruňky Bergeron?, 6.4.2015
Ano, meruňka je nově vysazená od podzimu. Řez jsem ještě nedělal, chystám se na něj koncem týdne, až se zlepší počasí.
Choroba meruňky Bergeron?, 6.4.2015
Dobrý den, u meruňky Bergeron vysazené na podzim minulého roku jsem si všiml, že má konce větví zhruba 3 cm začernalé a jakoby seschlé. Níže ale pupeny pučí a stromek vypadá živě. Je to má první meruňka a tak nevím, zda je to choroba, nebo je to... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 19.3.2015
Dobrý den, letos chci poprvé ošetřit jabloně postřikem. Mám následující dotaz - může se Syllit míchat s Reldanem nebo Mospilanem? Děkuji za odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika