Příspěvky uživatele - 32.26

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez po výsadbě u ovocných stromků, 6.10.2011
Zdravím, můžete mi prosím říci, zda mám provést ihned řez po výsadbě, nyní nastává doba výsadby ovoc.druhů, zajímají mě všechny druhy, mimo broskvoni (býsadba na jaře). Velmi děkuji! Mirda
Poradíte prosím, co je to za pokojovku, 3.10.2011
je to urcite Pachystachys l.
Okousane hokaido, 27.9.2011
my jsme na tom podobne, akorad mys take zjistila, ze jiz existuji i chutnejsi dyne a dle toho uzpusobila svuj jidelnicek..
Cydonia oblonga - kdoule, 27.9.2011
zkusim neco nafotit a ukazu, moc se tesim, jeste, ze bude na dovcu takove pocasi, nic lepsiho ani neslo
Cydonia oblonga - kdoule, 27.9.2011
tento tyden se chystam na exkurzi do kdoulon.sadu, tak jsem mooc zvedav
Cydonia oblonga - kdoule, 26.9.2011
ja jsem nedavno stratifikoval plody z Chilské kdoulone, tak jsem zvedav co z toho bude, ale jinak planuji vysadit 13kdouloní, s odrudou jeste tápu
Určí někdo tento druh kaktusu?, 25.9.2011
potvrzuji to, urcite se jedna o nejaky druh z rodu Mammilaria
Ekologická ochrana dýní, 25.9.2011
ja jsem chemii nepouzil vubec-tak jako u jinych zelenin, u me se vyskytlo v pribehu srpna padli, ktere nakonec zdolaly vysoke teploty a byl klid, jinak tykve dyne cukety nemaji plisen okurkovou, nicmene by se dyne a okurky nemeli pestovat vedle sebe,... celý příspěvek >
Vadnutí paprik, 25.9.2011
no u nas bylo take jiz chladno, pres den je na jiz.svahu vzdy teplo a tak to neni tak strasne - jinak doporucuji prihnojit revu (list vedle) Mg
Celosia caracas, 19.9.2011
stejne jao jine celozie se obvykle pestuji jako letnicky..  i paprika se muze prodavat jako pokojova... takze bude to neco podobneho, lze ji kratkodobe pestovat jako pokojovou, ale ne na dlouho
Nejchutnější rajčata, 18.9.2011
Principe jsou tyckova? behem zimy bude cas a tak budu zkoumat a netu jine tyckove odrudy co nepraskaji a nemaji velke plody, tato se mi jevi jako dobra
Černo-červená rajčata, 18.9.2011
u me co se tyce barvy tak zcela v poradku, az na to praskani starych rus.odrud..(u stopky)
Dýně hokaido - hybrid, 17.9.2011
pisete, ze mate semena od znameho... no Hokaido to neni, spis je to typ alá odrudy Goliáš, nicmene jedle budou, akorad spis na marmeladu a kompot a na dlouhodobe skladovani to nebude, obsahuji tyto dyne vice vody, narozdil od Hokaida a jinych... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 17.9.2011
no ranejsi bylo asi jen o dva dny, ale bylo, ale jinak vsechny rajcata na suseni jsou docela pozdni, nejranejsi, ale nemam je jeste odzkousene... Grandma Marys, Jersey Devil a San Marzano VFNT F1
Asimina Triloba, 16.9.2011
mlade rostliny pry vyrazne chteji mene slunce a pomerne velkou a castou zalivku, jinak listy bud nedostatek Fe pripadne Mg
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika