Příspěvky uživatele - 243.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rada ohledně křovinořezu Solo 154, 21.7.2011
Děkuji za informaci. Paseky jsou samozřejmě zarostlé malinami, ostružinami a místy i černým bezem (není na pilu). Výkonově bych rozhodně bral 154, ale chtěl jsem se ujistit, že po mechanické stránce dimenzování odpovídá 154. F.O.
Rada ohledně křovinořezu Solo 154, 21.7.2011
Já bych se připojil s dotazem na 154. Z údajů Solo jsem zjistil, že 154 je na stejném základu jako 142, jen je větší vrtání. Jaké jsou zkušenosti s převodem. který bude namáhán větším kroutícím momentem. Rozhoduji se mezi těmito dvěma stroji. Bude... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 20.7.2011
S tím sáním je to tak: Atmosférický tlak je jeden Bar, což je cca 10m vodního sloupce. To je teoretická maximální sací výška čerpadla. Ve skutečnosti se voda v sacím potrubí pohybuje a tento pohyb vlivem tření o stěnu potrubí vytváří odpor, tedy... celý příspěvek >
Čerpadlo Sigma, 20.7.2011
Čerpadlo 32 SV se nazývá tak proto, že má sací přírubu DN32. Pokud máte sací potrubí 100m dlouhé světlosti DN25 a sací koš a ještě k tomu zpětný ventil před čerpadlem rovněž DN25 a na výtlaku jen kousek trubky, pak dle mě zcela jistě dochází k... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika