Příspěvky uživatele - 81.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 17.7.2011
Je normální, že je žluté hruštičkové Perun tak strašně moučnaté? Chuťově by snad bylo opravdu dobré, nebýt té strašné moučnatosti...
Plíseň u rajčat?, 9.6.2011
Jo, jo, ten větší kořenový systém chápu, nebylo mi to jasné hlavně kvůli výhonům. Jakože aby je rostlina nedělala v zemi, kde je nemůžu vyštípnout a nevim o nich a ona se zbytečně nevysilovala nebo tak něco. Příští rok teda schválně vyzkouším. ;)
Plíseň u rajčat?, 9.6.2011
Jen bych se chtěl k téhle metodě zeptat, jak hluboko to zasadíte? I třeba nad děložní lístky? Jak pak zalamujete pod zemí výhony?
Ekologická ochrana rajčat, 9.6.2011
Je to sice téma o rajčatech, ale o slimácích toho není nikdy dost - můžu se zeptat, ve stručnosti, co vám na ty slimáky zabírá? Máte nějaké ekologické preventivní vychytávky anebo že je ekologicky sesbíráte a pak zalijete vroucí vodou? :)
Rajčata - popálení od sluníčka nebo něco horšího?, 1.6.2011 Obsahuje fotku
3. foto
Rajčata - popálení od sluníčka nebo něco horšího?, 1.6.2011 Obsahuje fotku
2. foto
Rajčata - popálení od sluníčka nebo něco horšího?, 1.6.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je následující (viz foto) jen obyčejné popálení od sluníčka, anebo nějaká plíseň. Jedno rajče to schytalo docela hodně (a tam bych se popálení nedivil, šlo ven den před velkým pařákem), ale ostatní to v menší... celý příspěvek >
Opadávání květů u rajčat Perun, 21.5.2011
Dobrý den, u žlutých hruškovitých tyčkových rajčat Perun mi opadávají celé květy, včetně kousku stopky. Zatím se v plod proměnily jen 2 květy na jedné rostlině z devíti. Zbytek buď ještě kvete, anebo upadl. Divné je, že to začalo už za oknem -... celý příspěvek >
Pěstování limetky - plody, 16.4.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, prosil bych o radu ohledně limetky - viz foto. Mám ji druhým rokem a letos se již má čile k světu. Má nasazeno na tolik plodů, že mě to až děsí. Co s nimi? Doufal jsem, že už bych třeba letos mohl nějakou tu limetku vypěstovat, ale... celý příspěvek >
Jahody na textilní fólii, 29.3.2011
Taky mě zajímalo, jak je to s hnojením přes textilii. Poradí někdo?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika