Příspěvky uživatele - 30.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačku Stiga nebo AL-KO?, 26.5.2014
Ještě jsem zapomněl dodat, že pozemek je 1200 m2 a seču jej v sezoně 1x týdně.
Sekačku Stiga nebo AL-KO?, 26.5.2014
Mám AL-KO (52 BR nebo tak nějak) už 13 let a naprostá spokojenost. Celou dobu jen dolívám olej a benzin a jednou za rok přebrousím nůž (ten je taky původní), jinou údržbu nedělám. Vlastně teď jsem si vzpomněl, že jsem před dvěma lety měnil takové ty... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 25.5.2014
Já za sebe můžu doporučit odrůdu Redhaven. Plodí pravidelně a její broskve jsou opravdu lahodné. První plody jsem ochutnal myslím tak po třech letech od výsadby. V současné době už je ale na sázení prostokořeného stromku asi pozdě a prostokořené... celý příspěvek >
Habr - spon, velikost sazenice, 14.2.2014
Děkuji všem (KUKY, Standa V, Josef.) za reakce. Plot nebude na hranici se sousedovým pozemkem, nýbrž na hranici s ulicí. A když už jste nakousli právní stránku věci, tak se zeptám - je k vysázení živého plotu potřeba nějaké další povolení či... celý příspěvek >
Habr - spon, velikost sazenice, 13.2.2014
Dobrý den. Prosím o radu, jakým způsobem založit hustý živý plot z habrů. Spon - uvažuji o trojsponu, avšak nejsem si jistý rozměry. Některé zdroje uvádějí spon jen 30 cm, což se mi jako laikovi jeví moc blízko u sebe. Tedy pokud to chápu... celý příspěvek >
Materiál na , 2.9.2013
Děkuji za odpověď. Musím se však opravit - tam, kde v úvodním příspěvku píši "dřevotříska" jsem měl na mysli právě překližku (preglejka). Nejsem si jist, že by ve venkovním (sice zastřešeném, ale přesto vlhkém) prostředí nějaká 5mm překližka dlouho... celý příspěvek >
Materiál na "tuning" kurníku, 2.9.2013
Dobrý den vespolek. Máme dřevěný kurník pro slepice s hnízdy umístěnými zvenčí - je to takový "přístavek" na jedné straně kurníku a pro sběr vajec se tomu zvedá stříška. A právě tu stříšku chci předělat, protože je původně vyrobená z OSB a hrozně... celý příspěvek >
Skimmer Oase AquaSkim 40, 18.8.2013
Jen malá technická : pokud se nepletu, tak převýšení se počítá od hladiny a nikoliv ode dna.
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 18.8.2013
Tak hlavně doufám, že máte k dispozici včelařský oblek či něco podobného  Taky nechci zrovna opakovat to, co asi každý zná, ale pokud by Vás to mělo ochránit od průšvihu, tak to rád udělám :  hnízdo obvykle nemá jen jeden... celý příspěvek >
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
Přijde mi to podobné :  záhada řešení Yellowjacket = vosa.
Z nebe na zahradě padají hliněné kuličky, 17.8.2013
Já bych tipoval vosy hnízdící v zemi. Při tvorbě hnízda musejí odtahat kvanta zeminy a tu pak odhazují v okolí.
Na 95% hotové, 13.9.2012
Velmi pěkné jezírko, tak ať dlouho slouží k vaší spokojenosti.
OSB desky, 5.8.2012
Jenom se zeptám : proč "bývalému" luxolu? Luxol se, pokud vím, stále vyrábí.
Přihnojování kapradin, 4.7.2012
Připadá mi to jako nějaký žert. Jednak v mléce je vápník, který většina kapradin nesnáší, a dále bych očekával, že to mléko (i když naředěné) bude v zemi spíše hnít. No ale možná, že se pletu a je to ve skutečnosti osvědčená metoda "přihnojování"... celý příspěvek >
Začínám, 1.7.2012
U mého prvního (ano, je to jako droga, nemít rodinu, tak už mám zahradu plnou jezírek) jezírka mi psi drápy skutečně fólii prosekli. Byla to ovšem jen 0,5mm a byla zkřehlá nízkou teplotou. I přes to však už od té doby raději vždy dávám geotextilii i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika