Příspěvky uživatele - 43.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nákup vybraných ovocných stromků, 13.10.2011
Zadejte si do map na seznamu - Ostrava,  Vřesinská 97 -,  to je sokolovna hned vedle. Ze svinova lze dojet některou z tramvají (asi 20min) na konečnou --Poruba Vřesinská--. Stromky z Plzně by měly být příští týden, možná už v pondělí. ... celý příspěvek >
Melrose, 10.10.2011
Pane Vinšálku, půlka června, to je úctyhodná doba. Máte ve sklepě chladírnu, či nikoliv?    Rosťa
Nákup vybraných ovocných stromků, 9.10.2011
Kdybyste napsal, co konkrétního sháníte, kde je pro Vás přijatelné dojet a odkud přibližně jste, líp by šlo poradit. Dobrý tip se může hodit i jiným.  Né všichni prodejci jsou na internetu a né všichni posílají. V Bruzovicích je dobrá... celý příspěvek >
Nebezpečí mrazíků, sklidit rajčata?, 5.10.2011
Letos mám rajčata prvně, s výsledkem nad veškerá očekávání. Se čtyřmi postřiky za sezónu.  Rostliny jsou stále při životě, listů pravda poskrovnu, ale plody dozrávají stále, některé jsou ještě zelené. V nejbližších dnech (nocích)... celý příspěvek >
Jak je to s pupenovými mutacemi?, 5.10.2011
Nějak tomu nerozumím. Bohemie jsou mutace Rubínu a liší se jen barvou slupky. U Jonagoldu to však tak jednoznačné není. Jonagored, Marnica, Jonica a pod. jsou taky uváděné jako mutace, ale popisy se mnohdy liší dosti výrazně. Je to jen růzností... celý příspěvek >
Test na metanol, 13.9.2011
Kolik ho tam může být?
Jakou letní jabloň?, 13.9.2011
Měl jsem letos první 4 plody na Julii, nad očekávání dobré, celočervené. Letos je trochu pomatená počasím, nyní kvete. Nesrovnatelně lepší, než Průsvitné. To tuto zimu vyletí komínem, to bude jeho nejlepší využití. Jiné srovnání letních nemám, region... celý příspěvek >
Kniha Pěstujeme slivoně (Jan Blažek), 7.9.2011
Koupil bych tuto knihu, všude je vyprodaná. Nemáte nějakou radu kde ji získat? Klidně i v elektronické podobě.  Díky, Rosťa
Umytí elektrické sekačky, 30.8.2011
Umývám el. sekačku po každém použití, hlavně spodek. Pokud je prostor kolem nože čistý, s hladkým povrchem, nesrovnatelně líp plní koš a nemá snahu se dusit. Ostříkávám ji středně silným proudem vody z hadice, překlopenou na bok. Pak jde na kola a... celý příspěvek >
Nemoc jabloní, 29.8.2011
Mám to v různé míře na většině jabloní. Postižené jsou hlavně listy "středního věku". Né nejstarší, ani nejmladší. Taky nevím, co to je, ale určitě to bude mít souvislost s letošním podivným počasím. Podle obrázků, co... celý příspěvek >
Česnek po rajčatech, 29.8.2011
Můžu na podzim nasadit česnek tam, kde mám letos rajčata?  R.
Granny Smith, 22.8.2011
Pane Polehla, jsem rád, že se to vysvětlilo. Jsem od Ostravy. Tady si na nic nehrajem a ani pro ty nejostřejší výrazy nechodíme daleko. Nikdo se nad tím moc nepohoršuje a ani to nebývá myšleno zle, jak by se přespolnímu mohlo zdát. Tím to asi celé... celý příspěvek >
Granny Smith, 16.8.2011
Pane Polehla, tady došlo k nepochopení. Chtěl jsem jen vyjádřit svůj názor, že mi to připadá jako nepřiměřené úsilí pro odrůdu mi nesympatickou. Nic víc!  Asi jsem to špatně napsal, že jste nabyl dojmu přesně opačného, slovo od slova. K ničemu... celý příspěvek >
Granny Smith, 12.8.2011
Takovouto autobusovou zastávku bych vystavěl, leda by ta jabka měla jadérka z ryzího zlata.  Několikrát jsem toto jabko ochutnal a vždy bylo nikoliv nedobré, ale přímo hnusné. Barvou jakbysmet. Asi známka toho, že sto lidí, sto chutí. (Taky... celý příspěvek >
Žádná kadeřavost, žádné plody, 12.8.2011
Je někde letos kadeřavost? Na 3 stromech jsem měl kadeřavý jen jeden list a to jsem si myslel, že jsem postřiky (2) dost opozdil. Proč není, když pořád prší? Je jen trochu dírkovitosti. Pravda, taky ani jeden plod. Ty zbaběle na jaře pomrzly. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika