Příspěvky uživatele - 188.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejchutnější rajčata, 13.7.2011
U mě to samé, rostliny obsypány plody, ale ne a ne zrát, nejvíce mě překvapilo ILDI, tak obsypané vijany jsem ještě neviděl, musím je vyvazovat, aby se nepolámaly.
Zahradnictví Tomáš Petro, 8.7.2011
Objednala jsem si 10 fuchsií 5 z toho přišlo jiných, což mě zklamalo. Jinak rostliny pěkně zabalené i zakořeněné. Už si neobjednám.
Odrůdy paprik, 1.2.2011
Vyzkoušejte "Amadea F1 od paní Teclové", ranná, bohatá násada plodů, bíložlutá pak začne červenat, mé děti ji mají strašně rádi.
Dakr Panter FD2, 24.12.2010
Technická data: Motor: 4-takt Briggs&Stratton Intec Pro 65 Mazání motoru: tlakové s filtrací Výkon motoru: 6,5 HP Obsah motoru: 190 cm3 Pojezd: ano, 3 rychlosti Rychlosti pojezdu: 1,7 2,7 4,0 km/hod Hmotnost mot. jednotky: 54 kg
Dakr Panter FD2, 23.12.2010
Dobrý den Vlastním Pantera asi půl roku a prozatím maximálni spokojenost. Bydlím na horách a kousek roviny mám jen před domem.Proto také oceňuji tlakové mazání a profi motor Brigs. Vlastním k němu vozík na metrové dřevo, korbu,mulčovač a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika