Příspěvky uživatele - 103.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Liliovník tulipánokvětý, 17.1.2009
Liliovník tulipánokvětý máme i u nás v Žacléři, a tzo dokonce v nadm. výšce kolem 600 m a mrazy pod -20 stupňů tu bývají také poměrně často. Strom je usž poměrně vysoký a myslím, že bude tedy už starý, ale já jsem se o něm dozvěděla teprve před 5... celý příspěvek >
Dosna (ze semínka?), 21.11.2008
Pokusím se tedy sehnat hlízy, ale nějak jsem žádný jejich prodej na internetu nenašla. Tak snad na jaře, až to bude aktuálnější, zkusím projít i zahradnictví. Děkuji
Dosna (ze semínka?), 20.11.2008
Dá se vypěstovat Dosna ze semínka, tak aby už příští rok vykvetla?
uštípané vršky rostlin, 2.10.2008
Z mé vlastní zkušenosti u našeho domu (okousané muškáty v květináči, nově vysazené keře a rostliny), který ještě nemáme oplocený, jsou to srny. Spasou úplně vše, jako kozy. Vždy ráno před rozedněním a po soumraku. Vůbec se nebojí a jdou až k domu.... celý příspěvek >
Mladý živý plot x plevel, 29.5.2008
Já mám druhým rokem mladé rostlinky ptačího zobu, sice jsem zryla pruh a do něho zasadila rostlinky, ale časem okolní trávník začal zarůstat i do záhonku. A tak teď při každém sekání mulčuji trávou z koše sekačky. Letos na jaře po trávě nebylo ani... celý příspěvek >
vrba, 16.4.2008
No právě, taky mě to napadlo, ale mám strach z rychlého růstu a co pak s tím? Těžko to asi pravidelně zastříhávat nůžkami jako živý plot např. z ptačího zobu?
Psí víno, 11.10.2007
Podle mě se také množí lehce, nechali jsme spoustu větviček v kbelíku s vodou a všechny zapustily kořeny. Teď už je máme zasazené v hlíně a za léto vyrostly tak do 2 m délky. Když jsme nechtěně ulomila větvičku a píchla ji hned vedle do hlíny, tak i... celý příspěvek >
Bobkovišeň - jak zazimovat?, 9.9.2007
Tak děkuji za rady a budu doufat, že ta naše rostlinka první zimu zvládne.
Bobkovišeň - jak zazimovat?, 6.9.2007
Poradíte mi, jak a jestli vůbec zazimovat bobkovišeň?  Zasadili jsme ji letos v léťe  a keřík se pěkně ujal.  Zimy jsou u nás dost kruté, bydlíme v Krkonoších, tak mám strach jestli jí neublíží. Díky za odpovědi.
Okrasne dýně, 22.8.2007
Taky by mě zajímalo co s nimi aby vydrželi? Moc se mi rozrostly.
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 14.8.2007
Mockrát dík mám jasno H 455 Rancher
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 12.8.2007
Budu kupovat pilu Stihl nebo Husgvarnu SM 280-310 nebo H 55, H 455 Rancher. Potřeboval bych bližší info (radu) co se týče těchto pil a jejich koupě. Jakou mají spotřebu a kterou by jste my doporučili atd. Díky za odpovědi INXSS
víc odrůd na jednom stromě, 31.3.2007
Dobrý den,nevíte někdo,jestli se někde dá sehnat víc odrůd hrušní na jedné podnoži....(kdy,kde) a kolik odrůd(které odrůdy).....děkuju Vojta
broskvoň-nektarinka-mandloň, 31.3.2007
Zdravim všechny pěstitele!Rád bych se zeptal jestli se dá někde sehnat naroubovaná broskvoň,nektarinka a mandloň na jedné podnoži...(kdy a kde)....   předem děkuji....Vojta
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika