Příspěvky uživatele - 25.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Élektrická řetězová pila, 13.6.2021
Mimochodem, v poslední době jsem od elektrické zahradní techniky přešel k pohodlnější aku technice. A s akupilkou dokáži přeříznout v pohodě i trámek 20 cm v průměru. motor je 40V 4 Ah. Je to samozřejmně nářadí pro nás důchodce jež si ještě i ve svém... celý příspěvek >
Élektrická řetězová pila, 13.6.2021
Motorové jištění u zahradní techniky nemá velký vliv.! U zahradní techniky není nikdy dosahováno proudového nárazů jako je tomu u asynchronních motorů čerpadel a cirkulárek. Jedna z rad mne napadá - nechat pilu naprázdno rozeběhnout do plných otáček... celý příspěvek >
Hecht 927, levná jednoručka, 16.4.2020
Ano, jsem s ní spokojen, používám ji také v sadu. Proti klasické motorovce je ideálnějším prckem je akčnější. Rychle si na ní zvyknete, sad mám na polokmenech a M9, a ted jsem pro tuto činnost přišel na chut vyvětvovacím pilám, kde nepotřebuji... celý příspěvek >
Postřik proti plevelu, 9.6.2018
Nu je to na každém, plísen v současnosti může být na plochách zavlažovaných postřikem, na jiných včetně podmoku asi jen vyjímečně.  Je otázkou, proč stříkat a ochranovat porosty brambor v dnešní době počátku června, když většina zahrádkářů... celý příspěvek >
Mazivo do mechanické převodovky pojezdu sekačky, 9.6.2018
Nu servisák, k němuž jezdím s technikou, a je opravářem zemědělských strojů s praxí do roku 1990 a po servismanem zahradní techniky tak ten prý používá mazací vazelinu řady G, s přídavkem oleje. U nových a "záběhových" strojů samozřejmně vazelinu... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 9.6.2018
Karšovka je super raná třešen, plody má větší než kaštánka jež je mladší odrůdou.  Otázka napadení vrtulí třešnovou je u ranných třešní spíše vyjímečnou záležitostí.  Letos jsem zatím možná i díky suchu vrtuli na třešních nezaznamenal,... celý příspěvek >
Vadnutí brambor, 9.6.2018
Nu na plísen to rozhodně nevypadá, Bud je vinou sucho nebo myši. Pravdou je to, že je na sklizen ještě měsíc čas. Ale pokud by rostlina opravdu zaschla, nic nebrání tomu trs vyrýt a podívat se jak vypadají hlízy. 
Brambory 2018, 8.6.2018
Nu u nás už nepršelo, dlouho. Ale brambory zatím vypadají slušně, natě jsou nízké, ale bohatě rozložité. Natě nejíme, tak uvidíme co bude pod nimi. Z mnohaletých zkušeností by výnos nemusel být marným.  Byli jsme zvykly na Jelly ale ty jsme... celý příspěvek >
Retezova pila Mountfield, 8.2.2018
Nu pravdou je to, že sebelepší RR z blbce řidiče neudělá, a to platí i o řetězových pilách. Nakonec by asi nebylo tolik výrobců a konkurentů právě Husqarně a Stihlu, jež jsou rozhodně s nimi srovnatelné a známé svojí německou kvalitou.  Znám... celý příspěvek >
Retezova pila Mountfield, 7.2.2018
Osobně by mne zajímal pravý a neskrývaný výrobce jenž svoje výrobky prodává pod značkou Mountfield, podobně je tomu i u výrobků Proteko jenž sídlí v jednom malém zámku v severovýchodních Čechách. Hecht se za svého českého prodejce nestydí ten je... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
Masokostní moučka -dříve také nazývaná Thomasovou moučkou, jež bylo dříve využíváno k podzimnímu zásobnímu hnojení, lze označit jako jedno z ekohnojiv minulosti podobně jako komposty různého složení. U Thomasovy moučky není předpoklad rychlého a... celý příspěvek >
Habry z lesa vs Habry od pestovateľov, 22.1.2018
Nu většina keřů a stromů ze zahradnických školek a prodejen jsou sazenice několikrát přepichované a přesazované, mnohdy i záměrně zmlazované aby se podpořilo mohutnější kořenové lože. U sadby z přírodních náletů, se toto teprve přesazením podporuje a... celý příspěvek >
Paulownia - poškozené větve, 22.1.2018
Ano, také prakticky s Paulovnii začínám, mám je asi dvoumetrové. Pravdou je, že díry neřeším, vzhledem k tomu, že větvení do výšky odstranuji a pěstuji kmen. Pa. elongáte mám asi dva roky, nepěstuji ji pro kvetení, a ani s tím moc nepočítám, vzhledem... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 22.1.2018
Všechny pily značky Hecht jsou v segmentu Hobby nebo max Farmer - nikoli Profesionál.  Proto srovnávat výrobky u nichž je roční výkon nad deset kubíků je nesmysl. Tyto jsou určeny pro občasnou a příležitostnou práci při údržbě domu a zahrady. A... celý příspěvek >
Vretenovité zákrsky, 11.8.2017
Ochrana a výživa, je u těchto způsobu odlišná od polokmenů a vysokokmenů, díky jiné stavbě kořenového systému. Vyžadují po celou dobu zajištěnou oporu kůlem, vzhledem k mělkému kořenovému kotvení, herbicidní pás pod obvodem koruny, zvýšenou potřebu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika