Příspěvky uživatele - 243.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 19.10.2011
Mám 4takt s hondou od marunaky. Dnes myslím už nedávaj hondu ale kawasaki. Dal jsem za něj před 3 lety cca 12tis a občas si nadávám za ty prachy. Vždy ale když ho vezmu do ruky, jsem rád že jsem ho tehdy dal. Tichý a ne že ne jak někdo tu píše.... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 11.7.2011
Měl jsem ten stejný problém.Příčinou je zanesený otvor v uzávěru nádrže. Díky tomu, jak sekačka 15 minut spotřebovává benzín, vzniká v nádrži podtlak a motor čím dál tím hůře nasává z nádrže další. Až nakonec chcípne, zejména je-li na volnoběh.... celý příspěvek >
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 5.7.2010
Díky za radu, vono 3 dírky je malinko něco jiného než 10cm dlouhá díra. Sadyx na lepení jsem měl už 3 :). Dokonce jsem to měl i sevřeno ve stolařských svorkách, ale díra je holt moc velká.
Zalepení nafukovacího límce na bazénu, 4.7.2010
Zdravím, mám ten stejný problém. Akorát o krapek větší:) Kroupy mi odělaly jednu 10cm velkou díru a vůbec ničím to nejde zalepit. Nic na tom nedrží. Jak je to s tím svářením. Ví někdo? Díky Tomáš
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika