Příspěvky uživatele - 239.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 18.7.2011
Nevadí křovinořezu, když seká s otevřeným sytičem? Ve dvou servisech mi řekli, že ne. Nebo nemže to být tím, že motor není třeba ještě zahřátý (běžěl minutu, dvě)? Co mám případně udělat ke zvýšení jeho životosti (čištění svíček...)? Děkuji.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 15.7.2011
V návodu stojí: Seřízení karburátoru Pokud to neníu nezbytně nutné, karburátor neseřizujte sami.... Tak nevím, zda by opravdu nešel seřídit. U nás ve vsi, kde máme chatu je jeden odborník, má Stihl křoviňák i pilu. Potřebuji ho mít opravený co... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Když je motor zahřátý, tak se zavřeným sytičem běží na volnoběh. Když ale zmáčknu plyn, okamžitě zhasne.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Dobrý den, kde, prosím Vás, najdu šroub k trysce L karburátoru tohoto křovinořezu? V návodu to není.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 10.7.2011
Děkuji mnohokrát.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 10.7.2011
To můžu udělat sám, při volnoběhu?
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 10.7.2011
Podle návodu mám použí castrol 2T/Garden 2T, pvrních 20 provozních hodin 1:40, poté přejít na poměr 1:50. Motor zatím běžel jen s otevřeným, sytičem, kdykoli jsem jej zavřel nadoraz, za chvíli chcípl.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 10.7.2011
Ještě jeden dotaz, nevadí, že jsem namazal úhlový převod oběma šrouby, co vedou do jeho pouzdra?
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 9.7.2011
Křovinořez zatím běžel na M2T(1:25) jen pár minut a ještě jsem s ním ani nesekal. Mohu tedy v klidu přejít na kvalitní syntetický Castrol, nebo mám nechat motor vyčistit od karbonů?  
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 9.7.2011
A co olej, mohu přejít z M2T na castrol a u maziva taktéž? Nemůžou spolu reagovat? Díky.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 9.7.2011
Opravdu je mazivo Mogul LV 2-3 nevhodné do převodovek křovinořezů, i když obsahuje sloučeniny lithia?
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 8.7.2011
U doporučovaného Castrolu LMX se uvádí odolnost do 150 °C. Myslíte, že je tak velký rozdíl?
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 7.7.2011
Dobrý den, mám Hecht 146 a zajímalo by mě, jestli stačí na mazání úhlového převodu místo doporučovaného Castrolu LMX - Mogul LV 2-3 a místo oleje Castrol 2T/Garden 2T - Sheron M2T. V jakém poměru bych měl tento olej míchat a jak často bych měl... celý příspěvek >
Hecht 146 vs. Rigid RPB 4342, 13.6.2011
Hezký den, vybírám křovinořez na občasné sečení zahrady cca 1500 metrů. Který, z těchto dvou křovináků byste mi doporučili a který naopak vymluvili? Nemám moc peněz, tak o lepším neuvažuji, co myslíte, co je menší zlo?
Údržba křovinořezu Stenson, 5.6.2011
Dobrý den, potřebuji jeednou za rok o prázdinách posekat a případně i přesekávat zahradu o rozloze cca 1600 m. Jelikož jsemzde četl většínou kladné komentáře majitelů a nehodlám do křovinořezu moc investovat, rozhodl jsem se pro Stensona.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika