Příspěvky uživatele - 45.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
A co BS?, 15.8.2007
Dle vaší rady, se  mně povedlo sehnat  vari s motorem GXV. Je to asi 10 let let staré, ale majitel mě tvrdil že má motor najeto asi 30 Mth. Vypadá to dobře, ale uvidí se až při práci. Mám k tomu obrac. pluh a takovou "korbu". Chtěl bych... celý příspěvek >
A co BS?, 14.8.2007
Prosím vás, neví někdo jaký je rozdíl v označení motoru honda FJ5V a  PJ5V? Nebo to je jenom překlep a tím pádem blbost? dík
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 13.8.2007
Diky za informace!   ZT
Technika orby, 13.8.2007
Paráda!! A ty kola se tam vejdou, nebo jaké úpravy jste musel udělat? (vari nemám, ale zvažuji koupi)
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 12.8.2007
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jaké možnosti rotorování u vari jsou? Jeto jen přes převodovku DSK 317, nebo se dá něco připojit na DSK316? Jaký je rozdíl mezi převodovkou MTP-320 a DSK317? Patří taky MTP-320 k vari? Děkuji Vám. ZT
Motor jikov, 10.8.2007
Když se zde začalo mluvit o motoru Jikov na vari, chtěl bych se zeptat na zkušenosti, s těmito dvoudobými motory. Diky   ZT
A co BS?, 9.8.2007
Moc děkuji za rady a zkušenosti. V dnešní době se najde málo lidí kteří rádi pomohou. Určitě se při nějakých nejasnostech ozvu.  ZT
A co BS?, 9.8.2007
Ještě jsem neproniknul do všech možností vari, a taky nevím jak byla vari řešena dříve. Kdybych koupil něco jetého, nevim jestli do toho bude pasovat nový motor.
A co BS?, 9.8.2007
Děkuji  za odpovědi. Ale podle mě, je vari "stavebnice". Pokud budu orat, rotavátorovat apod., stačí mi GCV160 , ale co kdybych si za nějaký čas chtěl dokoupit třeba mulčovač? Potom je to asi na mém rozhodnutí  co se strojem... celý příspěvek >
A co BS?, 9.8.2007
Dobry den. Zvažuji koupi VARI, pro běžné užití, /nemám pole ani obrovskou zahradu/,  pro urychlení podzimních a jarních prací na zahradě, pomoc se sněhem, a mám i představu s pomocí VARI v přiblížení např. tyčoviny v lese. Snažím se zorientovat... celý příspěvek >
pěstování manga, 2.6.2007
Ja jsem tu pecku rozklepl kadivem a zasadil. Je z ni asi 20 cm vysoka rostlina.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika