Příspěvky uživatele - 57.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata pro rok 2020, 10.6.2020
Dobrý nápad! Zkusím příští rok také + topný kabel pro noci s mrazem.
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
Přišlo by mně to jako zajímavé zpestření jídelníčku. Nevím jaký mají rádius plazení, ale na našem pozemku by byli i v "bio kvalitě". Jen bych od nich nerad chytl nějaké svinstvo a pokud jsou hnusní (chuťově, ne konzistencí) tak to také nemusím... celý příspěvek >
Je to dřín?, 16.8.2019
Můžu potvrdit. Teď je právě konzumujeme. Výborné jsou když se nechají několik dní (den) dojít doma až získají tmavou barvu a konzistencí jsou "gelovite". 
Jed na myši, 9.8.2019
Řeším likvidaci myší ve staré dílně u domu uprostřed polí - nejsem schopen 100% utěsnit aby tam pronikaly.  Do teď používám klasický jed po kterém ta myš vykrvácí, četl jsem ale, že se ta látka obtížně v přírodě rozkládá + sem tam potkávám v... celý příspěvek >
Divna motorova kosa, 5.8.2019
Stalo se mě to stejně s motorovkou Partner, měl jsem to v servisu - stačil jim jeden pohled - zadřené.  Tady ty levné šmejdy prý nemají žádnou povrchovou úpravu válce a je to hned.
Jak levně zvelebit velikou a nudnou zahradu, 29.7.2019
Mně by se na zahradě líbila rokle a vybagrovaný materiál tvořící val nad ní. Ale rozhodně to není z kategorie "snadné" - spíš "hardcore" :-) Vytvořit rokli na zahradě není jednoduché, výsledek ale stojí za to
Dubova terasa - uchyceni, 25.7.2019
Zadavatel. Dává to smysl. Jak to vidím, tak je to takřka neřešitelné. Buď se s tím smířit a pokud to bude vyčívat tak to pak v budoucnu trochu obrousit. Nebo mně ještě napadlo, ale to nevím jestli se mně chce - ty prkna rozřezat podél na... celý příspěvek >
Dubova terasa - uchyceni, 25.7.2019
Teď jsem našel na jedněch stránkách, že čerstvá prkna se kroutí proti směru letokruhů sesnchutím a naopak prkna montovaná ve vysušeném stavu (což mám já) se kroutí naopak bobtnáním.
Dubova terasa - uchyceni, 25.7.2019
Zadavatel. Prkna si brousím sám pásovou bruskou. Tretinu prken mám hotovou (stranu jsem vybíral podle prasklin a jiných poškození) - zkusím to ještě zohlednit. Díky za radu!
Dubova terasa - uchyceni, 25.7.2019
Jedna věc je, že ta terasa časem shnije, s tím počítám, ale čemu se chci hlavně vyvarovat je problémům se různým křivením prken, které se může projevit hodně rychle. Nechtěl jsem to podcenit, protože předělávám starou terasu co byla ze smrkových... celý příspěvek >
Rakytník, 22.7.2019 Obsahuje fotku
Letos mně začala usychat samice rakytníku - viz. foto. Dá se nějak poznat že je to z důvodu "Fuzariového vadnutí" - píšou, že je to nebezepčné i pro jiné rostliny, tak jestli ji raději hned vykopat a spálit?
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 20.5.2019
Tak zatím to vypadá, že vše funguje podle mé představy. Vysavač má neuvěřitelně jednoduchou konstrukci/funkci. Což doufám přspěje k tomu, že by mohl nějakou dobu vydržet.  Štěrbiňák mám vlastní výroby - síto a distribuce vody není ideálně... celý příspěvek >
Projekt jazierkovy vysavac, 20.5.2019
Čerpadlo je opravdu tak výkonné jak se uvádí. Takže pro malá jezírka to neubde :-) Mám jiný problém - do čerpadla začalo zatékat a vyhazuje pojistky. Bohužel jsem někam založil ten spodní kryt - neměl by ho někdo tady na jižní moravě, kdo by ho... celý příspěvek >
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 17.5.2019
Máme to letos stejně, hrášky mizí, z dvou řádků tam teď živoří tři rostlinky. Podezíral jsem psa, ale ten by tam nechal stopy. Jediné co jsem tam našel jsou takové jakoby "důlky".  
Rýchlenie rajčat 2019, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Identifikoval jsem to jako plíseň šedou. Uvědomil jsem si, že skleník teď v tom chladném počasí není větraný (automatické otevírače) a i kdyby byl, tak venku je velká vlhkost.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika