Příspěvky uživatele - 181.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brzda homelite 4016, 9.10.2011
Ahoj, až Vám poletí pila okolo ucha, tak ten problém budete mít!!      Míra
Zahradni traktor Vari Pony, 14.8.2011
Já jsem nesrovnával s Pony, jen jsem chtěl p. hawkeye zdelit variabilitu MKS.    Co říkáte na Vari-eko v rámci tohoto příspěvku.          Míra 
Zahradni traktor Vari Pony, 14.8.2011
Dobrý den.  Já s Váma plně souhlasím (p. JS) Já jsem nikde neřekl, že Vari je špatný stroj, jen mám pár výhrad k nerozbytnosti a variabilitě. A chtel jsem doporučit p. hawkeye, že je lepší MKS, než Vari-Pony.  A tu zkušenost s Vari mám cca... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 13.8.2011
Dobrý den XY 4.243, tady Míra!!   Proč se tak úpěnlivě vemlouváte ohledně Vari. Už jsem minule psal, že to je PROFI stroj, a reagoval jsem na úvodní článek p.hawkeye. Každý opravdu nepotřebuje profi Vari a tři převodovky. Já jsem (věřte,... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 11.8.2011
Máte pravdu, já taky psal o dobrém profi stroji(Vari), čtěte lépe a pozorněji. Tchán měl T20, ta nadělala práce, jeje!  Ale taky jsem viděl ulomených řídítek, pořádně obroušených soukolí, spálených spojek, ulomených kol a 2T motorů co... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 11.8.2011
Zdravím p. hawkeye. Tento problem jsem řešil před 4mi roky. Hodně to zkrátím- Vari je opravdu profi i finančně, nikdo Vám nenapíše, že potřebujete na jízdu jinou převodovku a na sečení taky jinou převodovku(cca kus 15tis kč). A motor 5.5 ps 2t... celý příspěvek >
Kovový trakař, 3.7.2011
Vyrábí fa.Bystroň   cena 1990Kč          Míra
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 28.6.2011
Mnohokrát děkuji.  Je to složitější, oni to poslali a s balíkem přišla hned nabídka na novou pilu.  Zase to posílat zpět to se mi nechtělo a přiznávám že už je to 1/2 roku nazat kdy jsem se do toho pustil. Před tím jsem to steky hodil na... celý příspěvek >
Náhrada za HQ 262 xp z druhé ruky, 28.6.2011
Dobrý den p. Radku, mám prozbu.  Vrátila se mi pila Stihl 021 z opravy z ČB- Stihl úplně rozebraná v krabici jako neopravitelná, resp. oprava za 5000 Kč. Po vyčištění válce a namontování nového pístu a kroužků atd. a sestavení... celý příspěvek >
Motor Tecumseh Futura 60 OHV, 27.5.2011
Než se pustíte do oprav, tak kupte nový (čerstvý) benzín u jiný benzínky, než kupujete. Mě motor houpal, teplý špatně startoval atd. Taky jsem tomu nevěřil, nakonec jsem uvěřil. Kupuju benzín po 10l, abych ho spotřeboval do měsíce, a mám... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 15.5.2011
P. JS, vy jste mě špatmě pochopil, nebo vůbec nepochopil, ohledně 2T a 4T motorů.  Pánové z 3.4-4.4.2011 M.Belica, 4.243, P.G. a 181.113 se domnívají že, motar 2T sundají z převodovky Agzatu a nandají motor 4T. A tím se ptám ještě jednou? Jde to... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 14.5.2011
Vidím že jste se p. JS malinko poučil z naší dřívější diskuse o směru otáčení šípových kol. Trošku mě zaráží snadná výměna motorů 2T za 4T u Agzatu, nebo mě to tak z diskuze připadá. Já jsem u Vari v r.1993 měnil motor 2T za 4t a mimo... celý příspěvek >
Problem Dolmar 420, 28.1.2011
Po roce zjisťuji, že moje problémy s motory opravdu poslední rok jsou jen a jen nekvalitní BENZÍN!  Při své naivitě jsem stále hledal chyby někde jinde(seřízení, vzduch. filtr, svíčka, atd.) Starší sekačka(8let) mot.pila (10let) šlapou bez... celý příspěvek >
Motorová pila Homelite, 22.1.2011
P. Jardo   do vyhledávání si zadejte Homelite a p.Radek v jednom vlákně vše popisuje.         Míra
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika