Příspěvky uživatele - 48.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Surfínie, 4.5.2016
Ty si normálně pěstuješ doma? Máš pocit, že jsou stejně krásná jako úplně ta původní???Já se obávám, že letos nebudu mít tak krásný květy jako vloni :-(
Surfínie, 4.5.2016
Ne ne, schovala jsem si loňská semena, protože jsem měla v loni okna plná krásných oranžových květů.Nakonec se sazenice spustily až moc. Mají příliš dlouhé šlahouny a obrovké listy. To ty loňské neměly. Něco jsem udělala špatně a nebo prostě jen... celý příspěvek >
Pily Patriot, 22.3.2016
Jinak patriot je dobrá pila. Když jsou levé ruce, je i stihl špatný. Lidé, kteří si nejsou schopný sehnat řetěz,  ať neřežou. Kosu, rámovku, kladivo, nic víc.
Pily Patriot, 22.3.2016
Řetěz za 3000,- jsem ještě neviděl, koupil jste si čínu, tak se nemůžete divit. Kupte si rámovku a máte vystaráno.
Surfínie, 17.3.2016
Poradí mi někdo, jak mám zaštípnout doma vypěstované surfínie? Zřejmě nemám převislé, protože nebyly ani tak dlouhé, jako bohaté a košaté. Mám tak 1 cm vysoké sazeničky a zatím jdou všechny lístky z jednoho místa. Zkouším to letos prvně a chtěla bych... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 15.1.2013
Stačí si koupit nejlevnější otáčkoměr u Vari a hned vím na čem jsem. Cena 900,- Kč. Má i motohodiny.
Wolf-garten Expert 92.160 H, 13.1.2013
Když to tady tak pěkně pročítám, tak vidím, že někteří lidé jen nadávají a stěžují si. Když tady někdo hovoří o posezonní prohlídce a že za ní dal 7 tisíc, tak to musí být prostě člověk, který je chlívák a žádný stroj mu do ruky nepatří. Jak může... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 22.9.2012
Mam MS 362 a je to bomba, jsem s ní fakt spokojenej. Jen jako jedna pila mi připadá na některý práce zbytečně těžká a silná. S H 560 XP zkušenost nemam, ale dle zkušenosti se MS 362 může rovnat H365, s tim, že MS mi připadá lepší a silnější, výkonově... celý příspěvek >
Jaký trakůrek, 30.12.2011
Tak zahradu 250 hektarů asi nemáte. Nebo máte celej katastr obce??? A tk 6 tun, Z 16045 má 6 tun a nezvládnu s tim to, co píšete.
Jaký trakůrek, 29.12.2011
Jestli se hrabete a máte na zahradě mokrý fleky, tak zkuste tupláky, nebo ty široký kola, co se dělají, nepoškodíte si trávník. Jinak s tk jde sekat i zahrada kolem domu, ale travní traktor je na to lepší.
Jaký trakůrek, 26.12.2011
Taky bych docela chtěl vidět tkčko s 8 tunama trávy na sběráku, a upředu ještě 4bubnovou rotačku, je to nesmysl. 8 tun trávy táhnu v bedňáku za Z 16145 a na louce do kopečka mam co dělat, nemluvě o sekačce. A to mam 160 koní a vy nějakých 10-14,... celý příspěvek >
Jaký drtič větví, 1.7.2011
No tenhle problém řešim už 2 roky tak, že zjara ostříham na zahradě stromy, asi 20, a od kamaráda si půjčim traktor se štěpkovačem a druhej s valníkem na štěpku. Za cca 3-4 hodiny mam hotovo, štěpkuju všechno, vezme větve prj do průměru 12 cm. Akorát... celý příspěvek >
Technika orby, 1.7.2011
A to jste viděl kde. Pěkná blbost. Ostří spolu s krojidlem zem ukrojí a odhrnovačka jí obrátí, překlopí a rozdrobí.!!!
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 30.6.2011
Jo něco podobného. Traverzu nebo kus staré kolejnice, kterou se rozhrne zem z krtin a podobně a brány hřebama nahoru, aby jen ty krátké kousky vytahaly stařinu a zbytky z trádníku. Nebo koňské brány, které mají krátké hřeby, cca 5 cm. Normální hřeby... celý příspěvek >
Odmachovac / vyhrabavac starej travy, 29.6.2011
Je to zbytečnost, pokud nechcete vysloveně anglický trávník. Stačí vzít traverzu nebo něco těžkýho rovnýho, aby to rozhrnovalo krtiny, za to dát brány, ale opačně, aby byly dolů jenom matkama, a starou trávu to vyhrabe stejně dobře, ale stojí to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika