Příspěvky uživatele - 1.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za dřevinu?, 31.3.2015 Obsahuje fotku
dobrý den, pozná někdo podle fotografií o jaký druh dřeviny se jedná. Cedulka se ztratila a já to nepoznám.
Husqvarna 555, 562 XP, 26.10.2012
No to je sice pravda, ale při konstrukci neprořezných kalhot I. a II. třídy se nepočítá s tím, že si někdo na nohu dá pilu pod plným kouřem:) Je to dělaný pro profesionální/zkušené uživatele, kteří ví, co můžou od pily očekávat.... celý příspěvek >
Hnede skvrny na retazi, 2.10.2012
Přesně tak, dělají to hlavně ovocné stromy a olše, ale stává se to i u jiných listnáčů.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 27.9.2012
Jen se chci zeptat - mažete ložisko rolltopu nebo ne? Co mám zkušenost, tak u HQ lišt je to dost podstatné. Jinak co se týče krouťáku, tak dle testů KWF má HQ 560XP max. krouťák 3,5 Nm při 7750 ot/min.,  a Stihlka 3,6 Nm při 7500 ot/min. Dle... celý příspěvek >
Mensi zeleny listnaty strom, na podzim barevny, 12.9.2012
Souhlasím na 150%, krásné nedostižné červené podzimní zbarvení, přitom nenáročnáí, nezaslouženě opomíjená dřevina. Z něj volně rostoucí živý plot - nádhera!!!       Thujomilci prominou...
Melounoviště 2012, 31.7.2012
...taky si myslím
Melounoviště 2012, 31.7.2012
...buď u prvního přídavného jména "roubované" zapomněl p.Mičurinec předponu "NE" anebo u druhého?
Novinka na záhonku, 25.6.2012
Tygridie
Čím škodí mravenci?, 19.6.2012
Pořiďte si mravenečníka, denně spořádá až 30.000 mravenců.
Slimáci, 25.4.2012
Milý ROMe, kéž by jste měl pravdu... Já si spíš myslím, že je na ně ještě zatím brzo či zima.
Pěstování rostlin v truhlících, 10.4.2012
doplňující otázka: zřejmě máte na mysli nějaké trvalky, abyste nemusela truhlíky každoročně vyklepávat a osazovat?
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 21.3.2012
No, nezbude Vám nic jiného než vyčkat, zda-li se něco od kořene nevyklube, mám dojem, že by pravděpodobně mohlo, ale než bude opět krásná a obrovská, tak to nějakou chvíli potrvá. Hodně štěstí a zdraví pivoňce, bude to potřebovat i manželovi.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 9.9.2011
Prosím, kdo ví, ať odpoví, mně se to letos taky stalo s krásným červeným javůrkem. Už mu zbyly jen holé bezlisté větvičky, nechám ho do jara a když neobrazí, tak ho hold opláču, myslím si, že už to nerozchodí. Sousedům se to přihodila taktéž.... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 12.4.2010
Dobrý den, ráda bych poprosila někoho zkušeného o radu ohledně pěstování rajčat. Má rodina má moc ráda rajčátka. Před 2 roky jsme si pořídili skleník ale co se týče rajčat, nedaří se mi. Samotné rostliny jsou přímo výstavní, silné,... celý příspěvek >
Jonsered cs2145s, 29.3.2010
Mě u Jonseredky praskla hadička mezi nádrží a karburátorem. Nechtělo to startovat a když chytla, tak hned chcípla. Chvíli mi trvalo než jsem to našel. Sousedovi se stalo to samé (máme stejné pily). Podívejte se na to.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika