Příspěvky uživatele - 7.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Turkestánský brest, 12.6.2011
Máme ho druhým rokem a vřele doporučuji. Nyní ho máme ve výšce cca 1m, ale to jen tím, že hodně stříhám aby byl hodně hustý. Já jsem nadmíru spojkojená a jsem moc ráda, že jsem si ho pořídila, sázela jsem dokonce po cca 25- 30cm a není skz něj... celý příspěvek >
Turkestánský brest (Ulmus pumila celer), 12.6.2011
Zkoušeli jsme několikrát a skoro bez úspěchu. Uchytlo se velice málo větviček. a pokud se už i zakoření, tak v půdě živoří, je lepší koupit nové silné sazenice.
Ako ostrihať popínavý Clemantis?, 12.6.2011
Dobrý den, koupila jsem si clematis Hagley Hybrid, ale nevím kdy a jak ho stříhat. je mlaďounký a má pouze 1 výhonek cca 40cm. Druhý je cca 1m vysoký a má 2 šlahounky, koupila jsem ho s s dvěma poupaty a už se i krásně otevřel. Kořeny mají oba... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 21.5.2009
přesně... musíme posekat, urovnat, vyčistit, dosít, posekat, urovnat, vyčistit... atd...no právě ta nejhorší mravenčí práce... jsou to nove vzniklé pozemky(dříve to bylo pole). Elektriku tam zavedou až příští rok, tak ani moc možností nemáme... Díky... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 21.5.2009
Díky moc, že se tahle diskuze rozšířila... aspoň mám možnost si udělat obrázek... prosím ještě o názor, píšete, že kroviňák není ideální na nově založenou zahradu (trávník) mohu tedy vědět čím jiným sekat, když tam není elektrika? původní tráva už... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 19.5.2009
:-) díky za reakci, také nemám moc důvěru k takovým výrobkům, ale řešímě finanční stránku, tak vybíráme z těch nějlevnějších... každopádně díky... budem hledat dál.
Křovinořez Garden King - Tv products, 19.5.2009
Prosím o názor na tento křovinořez. Potřebujeme nějaký na novou zahrádku. Normální sekačku budeme kupovat až příští rok. Letos zakládáme trávník a vybíráme kameny, takže spíše jde oto příležitostné sečení... a také řešíme finanční... celý příspěvek >
Jak dlouho nesmí kočky na Roundapem aplikovaný trávník?, 18.3.2009
Díky, už se doma radíme... o víkendu na to vlítnem
Budoucí zahrada - jak na to, 16.3.2009
mám ještě dotaz je lepří napřed postříkat herbicidem a pak zorat a nebo zorat, zbavit se největších drnů a plevele, nechat srovnat pozemek a pak až co proroste postříkat Roundupem, nechat 3 týdny působit a začít sázet a sít. Díky
Jak dlouho nesmí kočky na Roundapem aplikovaný trávník?, 16.3.2009
Může mi prosím někdo poradit, zda můžem už použít Roundup, když je vlhká půda a teplota nižší... včera jsme byli na pozemku a už se tam začíná vše zelenat, ale nevíme co a jak...
Budoucí zahrada - jak na to, 14.3.2009
Dobrý den, potřebuji také poradit. Koupili jsme pozemek cca 600m, už ho máme oplocený, ale bohužel nevím jak dál:-(Jsou to nově vzniklé pozemky z bývalého pole. Teď na jaře bychom chtěli pozemek srovnat a zbavit se drnů a bodláků atd., ale vůbec nás... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika