Příspěvky uživatele - 98.20

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Choroba angreštu, 9.6.2011
o.k. děkuju za radu
Co to může požírat?, 9.6.2011
řekla bych, že to jsou slimáci. Mě loni takhle ožírali listy na Durmanu. A do skleníku se slimáci také mohou dostat. Loni tam ožírali salát, a to bylo také časně zjara. Žádného slimáka jsme nenašli, ale když jsme dali nástrahu-kelímek s pivem,... celý příspěvek >
Choroba angreštu, 9.6.2011
takže teď už nemá cenu stříkat postřikem???
Choroba angreštu, 9.6.2011 Obsahuje fotku
Již třetím rokem mám angrešt Zlatý fík, a letos se na plodech obejvil bílý povlak. Nevím co to je, a tak jsem poškozené plody obrala a vyhodila. A teď se zase obevily tmavé-hnědé skvrny na některých plodech? Může to být vlivem mrazu? Může mi někdo... celý příspěvek >
Plíseň u rajčat?, 9.6.2011
Dobrý den, takto mě hnědnou listy na rajčatech každým rokem, a vždycky je odstraním. Rostlině to nevadí. Ke konci sezóny, když vidím, že na rostlině je hodně zelených rajčat a nestihla by dozrát, otrhám všechny listy a nechám na rotlině pouze plody,... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 9.6.2011
U nás vedou rajčata Start F1 a Tornádo. a výborné jsou i tyčková rajčata Býčí srdce, jsou masitá a na rajčatový salát ideální, nejsou tak vodová. Zkuste, a uvidíte krásné velké a chutné plody. Děti rádi zobou Cherolla.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika