Příspěvky uživatele - 41.127

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnoucí fuchsie, 4.4.2011
já jsem si objednala fuchsie ze zahradnictví a přišla mi rostlinka se stejnými příznaky. evidentně byla přelitá, druhá měla substrát suchý a je v pohodě. ale ta první si myslím, že je hotová. chtěla jsem se zeptat, zda když jí nechám substrát... celý příspěvek >
Kokosová palma, 25.8.2010
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, za jak dlouho bude kokos palma dělit listy.Doma mi po roce rostou jen ty dělené na půl.
Kokosová palma, 30.6.2010
Dobrý den, je pravda, moje palma vodu nevidí někdy i dva tři dny, stojí u okna v ložnici, kde na ni svítí slence a květináč je podložený takže nestojí na podlaze. Jaro a léto prožila loni v bytě, stejně jako letos. Nikam se stěhovat... celý příspěvek >
Kokosová palma, 23.6.2010
Dobrý den, vcelku pravidelně pročítám příspěvky o pěstování kokosové palmy. Doma mám koupenou palmu už rok. Za rok jí narostly tři listy a otevírá se list č.4. Rosím jednou denně dešťovou vodou. Zimu přežila u jižního okna vedle radiátoru. Bydlím s... celý příspěvek >
Rýč Fiskars, 26.2.2009
Pane Vysloužil, máte na mysli ten špičatější ergonomický nebo stavební? Dušan
Stiga vs. Brill, 27.12.2008
 Dobry den, mam zajem o sekacku Brill evolution 41 EF , prosim o kazdou zkusenost. Dekuji Dusan
Tuje Smaragd, 29.5.2008
Jo porostou nahohu i nadále
cyklus Sametky, 28.5.2008
Vývoj sametek trvá jeden celý rok! Až na larvy, které se objevují na chvíli především koncem léta a napadají teplokrevné živočichy, včetně nás, všechna další stádia žijí v zemi! Nesplést si, samozřejmě, se sviluškami na vegetaci. Ty žijí úplně... celý příspěvek >
Přesazování datlovníku, 29.4.2008
Nechci vám radit, aby vam nepošla, ale já jim kořeny seřezávám.Zatim všechny přežily.
palma, 28.4.2008
Myslel jsem si to.že je to chamaerops humilis.Už ji mám zasazenou v zahradě.
palma, 28.4.2008
Tak tuhle jsem si koupil, ale doma jich mám už taky pár pěknejch.
palma, 27.4.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den.Věděl by jste někdo název této palmy?
semena leknínu, 3.2.2008
Prosím o radu, zda někdo víte, jak se mají zasít semena leknínu.díky
tlošťka fólie, 12.12.2007
Při hloubce 1m by se měla použít folie asi tak 1mm.
malé palmy, 12.12.2007
Máte někdo zkušenost se sázením mladých palem do zahrady? Mám asi dvouletý, tak zda by přežily zimu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika