Příspěvky uživatele - 180.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Motor tecumseh 55, 10.11.2012
děkuji za reakci na můj dotaz, jediné číslo které jsem na motoru našel, je čárový kod, nalepený na krytu. CTR172ES E-62115 Dík.
Motor tecumseh 55, 9.11.2012 Obsahuje fotku
dobrý den, potřeboval bych radu, kde seženu setrvačníkové kolo k motoru tecumseh 55 s elektrickým startérem.Stačilo by i jen to ozubené kolo.Děkuji
El. startér, 28.7.2012
Dobrý den, mám sekačku s označením: Euro-Diy Model 5548 TE ABS/ Art.nr.120900. sekačka má el.startování.  Startér točí, ale neotočí motorem. pomůžete někdo radou? dík. pokrok v rozebrání: Je prasklé plastové kolo.průměr cca 20cm. nevíte... celý příspěvek >
Pohon od motorové sekačky Aerostar V 48, 19.10.2011 Obsahuje fotku
ozn.dorazu
Pohon od motorové sekačky Aerostar V 48, 19.10.2011 Obsahuje fotku
Pro StanislavM: Ten urvaný doraz přítlačné páky myslíte tohle?
Pohon od motorové sekačky Aerostar V 48, 17.10.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, nevíte prosím někdo, jak sestavit převodovku u 4-taktní sekačky. Dole je hnací náprava, na které je plastový domeček.Zaseklo se mi ložisko.Domeček jsem rozebral, vyhřáté usazení ložiska jsem udělal nové, ale nevím, jak to mám sesadit, aby mi... celý příspěvek >
Zkusenosti s Homelite HBC 45SB, 7.6.2011
V OBI bych si nekoupil ani kafe
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika