Příspěvky uživatele - 149.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotaktory Jinma, 3.6.2011
Jen bych připomenul, že na traktoru JINMA - alespoň na tom starém, který jsem měl já, se řadí zpátečka na H-čku směrem od sebe a jednička při rozjezdu k sobě. Mahindra je v tomto směru intuitivnější, na páce řazení převodovky se řadí 4 rychlostní... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 2.6.2011
Já naštěstí ne, ale jsou lidé, kteří nemění olej, nemění filtry, nedolévají do chladiče nemrznoucí směs a podobně a z toho pak pramení tyto "veselé zážitky". S.P.
Malotaktory Jinma, 2.6.2011
Jo, staré Jinmy jsou držáky, vím i o stroji, který má natočeno přes 6500 mth. a nepotřeboval žádný větší servis, k vidění jsou běžně stroje s 3000 mth. O nových jinmách bych ale tak přesvědčený nebyl, o servisu těch strojů cosi vím a nebylo by to... celý příspěvek >
Malotaktory Jinma, 10.12.2010
S tím kompletním sortimentem náhradních dílů pěkně kecáte, písty do motoru tam nemají... Respektive neměli, když byly potřeba.
Malotaktory Jinma, 21.4.2010
Jinma 244E - nebrat, kvalita horší, než staré jinmy 204. Mahindra 2541 - snad ve všech směrech lepší, než jinma, hlavně synchronizovaná převodovka a reverz. Dong Feng - kvalita OK, je to provedením něco jako Mahindra, zpracováním (taková ta hrubá... celý příspěvek >
Pomoc s výběrem malého traktoru, 8.4.2010
Tak to jste zjistil zcela správně, jsou to stroje, jejichž vývoj hodně zaspal a prodávají se jen z mně neznámého důvodu, kterým je možná sentiment, možná předchozí dobrá zkušenost, ale neochota vyzkoušet něco nového a lepšího. Výše uvedená doporučení... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika