Příspěvky uživatele - 224.202

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejlepší křovinořez na trhu, 3.6.2011
úsměvné - a to když jedete kolem,  vždycky zastavíte a jde se mu koukat pod ruce ?  a ještě jednu otázku: jak rozeznáte, když jedete kolem, např. práci na garančním servisu od opray závady? ...ale teď vážně - ono, pokud chcete... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 1.6.2011
Omlovám se - napsal jsem Stihl, ale bylo to Solo (chtěl jsem napsat, že jsem zvažoval novou hondu nebo stihl, tak mi to uteklo) k vašim otázkám: - nejedná s o hondu za 15 000 ale za 12 nebo 13 tis. - montfield jsem měl spartu, už nevím... celý příspěvek >
Plně automatická sekačka Automower, 31.5.2011
osobní zkušenost nemám, ale v naší obci ji mají dva lidé - je tam taková milonářská ulice - nemají sice přesně totéž od HQ, ale ekvivalent, a byl jsem také zvědavý, co na to říkají, tak jsem se zeptal: oba, aniž by se domlouvali, mají současně... celý příspěvek >
Nová sekačka, 31.5.2011
v případě, jaký popisujete bych šel jednoznačně do nové sekačky, už jen proto, že za ty peníze pořídte dnes poměrně dobrý stroj a minimálně 2 roky máte záruku (při opravě v servisu jen 1/2 roku a svépomocí žádnou) Těžko něco jednoznačně doporučit,... celý příspěvek >
Nová sekačka, 31.5.2011
jak moc "na moc velkou" zajradu máte?  aspoň odhad A x B m a také je podstatné, jestli si dáváte nějký finanční limit...
Výběr křovinořezu, 31.5.2011
Blahopřeji k nákupu a podle všeho i ke spokojenosti. mám k tomu vašemu vyjádření jen dvě otázky: 1/ sekáte 3000 m2 křoviňákem?   2/ máte STIHL a nemáte 2-takt  -  to je nějaký supertajný model? 
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 31.5.2011
pokud chete vybírat jen z Vámi uvedených, pak doporučuju jednoznačně Stihl FS 100 - už jen proto, že má kompenzátor, nižší modely jej nemají (pozor, 85 je již starý model, nyní jsou 87 a 90, ale bez kopenzátoru); popravdě bych pro... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 20.5.2011
Zrovna včera jsem byl u jednoho prodejce této techniky (pily, sekačky, křovińáky, trakory, ridery apod...) prodává snad všechny známé značky, krom těch hypermarketových "rádobyznaček"... dali jsme obecně řeč a jelikož řeším budoucí... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 20.5.2011
jojo, tak je to sprábvné, jen užívejte,  já zatím musím ještě opravoavt drenáž, nějak mne zlobí a nemůžu příjit na to, proč...  a já zase možná tolik nejsem doma  PS: nemám tu skoro žádný signál, takže když už někdy koukám na... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
OK, každý to máme jinak - pro mne je ježdění se sekačkou každých 5 dní otročina, to bych pak nedělal nic jiného... ale to je zase moje věc   Akorát mne překvapuje těch 800m2 za 1/2 hodiny...  Ostatně, jsem jen chtěl říct, že... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
Když pominu praktické zkušenosti, úpak stačí si najít podrobné specifikace jednotlivých motorů (samozřejmě srovnatelných kategorií a výkonů) - to jistě při vaší fundovanosti zvládnete - a porovnat údaje o spotřebě (běžně dnes měřené podle příslušných... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
O spotřebě obou motorů a výhodě stavění výšky na nápravě se přít nebudu - jedno mám prokonzultováno i potvrzeno s odborníky a profi zahradníky a druhé mám odzkoušeno - někde tady v jiných diskuzích kolem toho byla řeč. A nevím proč by spotřeba... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 19.5.2011
Pochopitelně, celé zařízení není jen motor, i když ten je srdcem stroje... důležitá místa jsou odpružení (elminace vibrací), madla nebo řídítka, úhlová hlava (nejnamáhanější místo, provedení upínání, kryt řezného nástroje atp. Motory B&S... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 19.5.2011
Také se přidávám - Honda nebo Stihl - renomované značky se zkušenostma a výborným zázemím. Za cenu cenu pod 6 tis bych nikdy žádnou takovou věc nekoupil - vím o čem mluvím. Osobně doporučuji 4-taktní Hondu, na vaše potřeby výkon někde mezi... celý příspěvek >
Sekačka s pojezdem nebo bez, Stiga nebo Honda, 19.5.2011
Chystám se řešit podobné dilema, s tím, že jsem jednoznačně rozhodnut pro pojezd včetně volitelného mulčování (pojezd vždycky mohu vypnout, až na jeden případ*); stará darovaná sekačka už dosluhuje, tak je třeba se připravit. Uvedu své... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika