Příspěvky uživatele - 6.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sazec brambor, 2.4.2013 Obsahuje fotku
Ahoj, také si jeden vyrábím.
Sejmutí etiket z lahví, 30.11.2011
Zbytky lepidla, které z lahví nejde běžnými prostředky/ tj. voda benzin líh/ atd. odstraňuji tak, že je stříknu spreyem WD-40, nechám chvilku působit a hrubší látkou vytřu do sucha, popř.opakuji a omyji vodou. / Z Hanácké vodky odstranit lepidlo se... celý příspěvek >
Motor 4T MTD ThorX 34 - nepravidelný chod, 30.5.2011
Závada odstraněna Příčina: Nekvalitní palivo Alespoň jsem udělal kompletní údržbu na motoru. Kompletně vyčištěn karburátor, vyčištěna palivová nádrž, vyměněn motorový olej, vyměněna svíčka, vyměněn filtr vzduchu Info o... celý příspěvek >
Motor 4T MTD ThorX 34 - nepravidelný chod, 27.5.2011
Dobrý den, mám tento motor v rotační sekačce, přesné označení 1P61PH. Tady je záznam chodu a zde fotky. Motor běhal 3 sezóny bez poruch a také bez údžby, pouze doplňování oleje. Našel jsem zde výborné video o čištění karburátoru Honda, u mého thorxu... celý příspěvek >
Kdo vyhrabuje hlínu z květináče, 18.4.2011
Díky za odpověď. Ta myška mě napadla taky, ale proč si vybrala zrovna ten jeden květináč a systematicky likviduje nechápu :-)
Kdo vyhrabuje hlínu z květináče, 18.4.2011
Dobrý den. Chtěla bych poprosit o radu. Už asi 14 dnů pozoruju ráno, že mi na parapetu kde mám kytky něco vyhrabává hlínu z květináče. Mám tam spoustu fialek, ale hlína je vyhabaná pouze z květináče s Pantoflíčkem. V květináči je vyhrabaná... celý příspěvek >
Česnek medvědí - Allium ursinum, 3.8.2010
Dobrý den, kvetoucí česnek medvědí v žádném případě jedovatý není. Nicméně chuť listů kvetoucího česneku medvědího není nijak valná. Všechna energie této rostliny se totiž soustřeďuje do květů...
Jak na kuny, 12.12.2009
Jo a co byste řekl tomu, když vám lezou do nového domku a střecha vás vyšla přes 200tis. Kč a izolace a střešní fólie jsou nacucky. To jejich rejdění na půdě by se dalo snést, ale zničený majetek vás naštve. Naštěstí ty jejich výkaly neprosákly... celý příspěvek >
Jak na kuny, 8.11.2009
Jo - naftalín je účinný, ale bohužel i na nás. Rozsypali jsme po půdě 2 balení (1 balení nepomohlo) společně se smradlavou voňavkou a kuna byla pryč - ale náš podkrovní domeček smrděl i v přízemí a to by fakt humus - nejhorší to bylo když... celý příspěvek >
sundaville red, 28.9.2008
Koupila jsem si Sundaville red mám ji 14dní a začaly mi opadávat květy a poupata.Mám ji doma za oknem nevím zda je to změnou prostředí nebo jí něco chybí.Poradte mi prosím jak ji pěstovat nebo kde se o ni píše. Děkuji Iveta
rakytník, 20.9.2007
Pokud jste z okolí Jihlavy, můžu poradit kde si natrhat zásobu na celou zimu, nebo případně vykopat malé stromky na přesazení na zahradu ;)Míraresolut@tiscali.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika