Příspěvky uživatele - 144.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brždění VARI z prudkého kopce, 10.9.2018
S vari nemám problém, taky vozím dřevo a z prudkého kopce brzdím motorem.A když ulovím suchý vršek ze stromu tak ho zakáknu za vozík a taky pomůže brzdit.Kupovaný byl ovšem stroj někdy v roce 1986.
Křovinořez Stihl nestartuje, 12.7.2017
Při dekmompresi nemúžete vědět jestli svíčka jiskří nebo ne.Jak se chová venku neznamená že je to stejný ve stroji.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
To je vaše věc že neznáte levně-kvalitně.Ne vždy co je drahé je kvalitní.Tak potom nechápu co se tady řeší vibrace, hluk a smog?Když se jedná o hoby práci k tomu vyrobenými stroji.Když se tím budu živit zak si samozřejmě mebudu kupovat čínu ale pro... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
Já kupuji levné kvalitní věci.Co se týká zdraví tak za ty roky mě trápí úplně jiné věci co s vibrací nebo výfuk.plynů nemají nic společného
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 2.6.2017
45.227.To máte zdravotně, finanční romantický příběh pro ty kteří nemusí počítat každou korunu.A co se týče vibrací tak i jízda dopravním prostředkem zdraví neprospívá, to bych musel sekat kosou abych se toho vyvaroval a chodil jen pěšky.A krom toho... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 1.6.2017
Já nemám důvod lhat ani nikoho přesvědčovat, napsal jsem svoje zkušenosti a víc neřeším.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 30.5.2017
Nádržka je 0,7L.I kdyby byl na konci života tak se mě to vyplatilo za ty prachy.A potom bych měl i tak na výběr, buď si koupím nový nebo si koupím nový motor prakticky do 1000kč bych se vlezl.Co kdo zvládne nevím ale můj Hecht 143 to zvládne.Aby bylo... celý příspěvek >
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 30.5.2017
Co bych lhal, seču to na jeden zátah, na 2.nádržky benzínu a v tom kvalitní olej HQ.Odpočinek tak 30min.Jediný co jsem na Hechtu měnil jsou palivový hadičky.Jinak se o to starám, po každým sečení očistím a promažu převod.
Jakou sekačku do 10 000 Kč, 29.5.2017
V této době je naprosto zbytečný kupovat značkové stroje.Taky mám křovinořez Hecht už řadu let a stále valí bezproblémů.I kdyby mě umřel tak se mi to za ty peníze mnohokrát vyplatilo než kupovat značku ala čína.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 14.6.2016
Člověk se zdravým rozumem si na takovou práci nebude brat bubnovku, pokud se nechce zbytečně nadřít a stále měnit nebo brousit nože.
Olej Stihl HP ultra, 3.6.2016
Používám HQ olej desítky let bez problémů s motorem dvoutaktním.Jestli je to stejný u jiné značky nevím ale jsem s ním spokojený a měnit do budoucna nebudu protože nemám nejmenší důvod, porucha s motorem nebyla za 20,let žádná.Každý ať si pořádně... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 30.5.2016
A jak starý máte benzín, namíchaný s olejem?Zkuste vylít veškerý benzín z nádržky a zkuste startovat, pokud chytne tak postupně přidávejte benzín.Ale je to na delší dobu než se motor rozeběhne naplno, postupně.Vżdy to zdechne ale nakonec to pojede,... celý příspěvek >
Je křovinořez Husqvarna 128 opravdu kvalitní?, 19.1.2016
Kolik vláken ještě založíte než se pro některý rozhodnete?Už jste měl možnost koupit několik značek, nemyslíte že to stačí?Informací máte dostatečně.Na obżivu vám nestačí stejně ani jeden.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 27.5.2011
Já používám 4hranou strunu 2mm a valí mi to v pohodě, občas se mi taky stane že se namotá ale opravdu jen někdy, já nechávám vyrůst trávu tak do 30cm a jdu sekat, kopřivy jsou vyšší ale když to porovnám s předchozím strojem tak se to opravdu nedá... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 13.5.2011
Jedině v TV PRODUKTU.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika