Příspěvky uživatele - 83.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 12.8.2011
Tak mám odsekáno asi 6 hodin a je tu 1.závada.Při sekání najednou motor zhasnul a nejde nastartovat.Po kontrole benzínu a svíčky jsem zjistil že svíčka nehází jiskru.Následovala návštěva servisu kde mi z údivem řekli že jsem již 2 tento týden se... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 25.5.2011
Určitě budete spokojen.V sobotu jsem s ním sekal déle než hodinu.Zkoušel jsem 3zubý kotouč, ale struna mi vyhovovala více-není třeba tolik točit motor a seká výborně.Myslím že to byla dobrá koupě.
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 13.5.2011
Mám Hecht 146,je to novinka, ale zpracováním působí velmi dobře.Sekal jsem s ním zatím 1x a maximální spokojenost.Super výkon za tu cenu i výborný zádový popruh.Časem zdělím další zkušenosti.Zatím .Doporučuji
Levný křoviňák. Je Jonsered BC 2128 dobrá volba?, 11.5.2011
Vlastním Hecht 146,je pravda že je těžší, ale zase má velmi dobře provedený záddový popruh na který když křovinořez zavěsíte a dobře vyvážíte hmotnost není vůbec znát.Při sekání mne velmi překvapil svým výkonem.Myslím si že na občasné sekání je to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika