Příspěvky uživatele - 183.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na mravence?, 21.5.2011
Pokud mravenci pod páskou nepodlezou kvůli nerovnostem kůry, pak nevidím důvod, proč by to nefungovalo. Ale úplně stejně můžete natřít i kmen přes nátěr aversolu. To použití chemstopu je tady na zahradě.cz psáno na více vláknech (možná i desítka či... celý příspěvek >
Cotinus coggygria "Golden Spirit" - ruj vlasatá, 21.5.2011
Na obrázku je zlatá - žlutolistá - ruj vlasatá. S jinou žkutolistou odrůdou, než je Golden Spirit jsem se zatím asi nesetkal a ani rychlé vyhledávání mi další žlutolistou odrůdu ruje nenašlo. Takže to nejspíše Golden Spirit oúpravdu bude. Josef.
Jak na mravence?, 21.5.2011
Lepové pásy na kmeny stromů: zadejte si do vyhledávání např slovo chemstop a projděte si příslušné diskuse. Josef.
Palmy, Martinsicuro - Itálie, 21.5.2011
Myslím, že palma 1 je Chamaerops humilis - žumara nízká a palma 2 datlovník kanárský - Phoenix canariensis.. Ani jedna z nich nepatří mezi nejvhodnější pro jejich celoroční pěstování venku. Podívejte se na starší diskuse. O phoenixu je psáno např,... celý příspěvek >
Vrba roubovaná převislá - růst, 21.5.2011
Ad arbuscula: Vaše domněnka bohužel správná není. "Středová" větvička je příliš zakrslá a myslím, že se nevzchopí ke stejně silnému růstu, jako její levá a pravá kolegyně. Doporučuji vyvázat jednu z těchto silnějších větviček a druhou... celý příspěvek >
Kdy se začalo roubovat?, 21.5.2011
Víítku, prosím ocitujte či shrňte hlavní údaje. Ne každý má uvedenou knihu k dispozici (já nikoli). Díky. Josef.
Kanadská borůvka - dva druhý listí, 21.5.2011
Já je nemnožím. Ale množí je tak školkaři. Pokud se nepletu, používají letní bylinné řízky, ve skleníku, pod mlžením, asi s použitím stimulátoru... Je to při dodržení podmínek a při odpovídajícím vybavení velmi efektivní způsob množení - ovšem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika