Příspěvky uživatele - 145.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule sibiřská, 6.6.2011
Moje nať není nevýrazná. Je příjemně aromatická. Možná máte mladou, tím by to mohlo možná být. Zkuste počkat do příštího roku nebo do podzimu. Já na ní nedám dopustit. 
Cibule sibiřská, 21.5.2011
Z této cibule sklízím jen nať. Hodí se do všeho, kam se dává cibule. V mnoha případech je lepší, protože nať není tak ostrá. Touto dobou, kdy už je jí hodně, lze úspěšně použít i do guláše, tak 50-50 s normální cibulí. Výsledek je výborný. Množení je... celý příspěvek >
Poškozené listy. Plíseň?, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, byl jsem po pár dnech na zahradě a na listech révy se mi objevilo toto poškození, viz fotky. Umíte to někdo pojmenovat a poradit co s tím?
Proč réva neobrůstá?, 1.5.2011
No já bych tedy rozhodně nestříhal.  Když mi 2x po sobě nejde, tak to nechám růst a pak se teprv uvidí.  Réva je původně plevel, který roste hojně a v podstatě všude - viz různé staré zapomenuté zahrady, parky, které jsou révou prorostlé... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 30.4.2011
Réva není okurka nebo rajče... Mrazu bych se už moc nebál. Niméně nápad s ventilátory   jeví se zajímavý. Natáhněte na zahradu prodlužovačku s rozdvojkou, zapojte pár stolních ventilátorů a jak začne mrznout, tak začněte větrat . A pak... celý příspěvek >
Réva ze semínka - pecičky, 28.4.2011
No a i kdyby. Za pokus to přece stojí... Je to mé hobby... Navíc jsem viděl keře vyrostlé ze semínek a neshledal jsem na nich nejistého.
Réva ze semínka - pecičky, 23.4.2011
Pánové děkuji. Našel jsem si stratifikaci a pochopil jsem to správně tak, že vlastně by semínka měla přejít mrazem, zimou? Nebude třeba stačit je dát na pár dní do mrazáku? :)
Kam ji zasadit?, 22.4.2011
2 hlavy, 2 možnosti. Jednu ke zdi, druhou k plotu. Jedna asi poroste víc a to místo případně osadit další rostlinou. Jak prosté...
Réva ze semínka - pecičky, 20.4.2011
Rád bych se pokusil vypěstovat révu ze semínka-pecičky. Nevím ale jak na to. Na internetu jsem nenašel nic. Může mi prosím někdo poradit???Myslím úpně od začátku, t.j. např. -  právě jsem vyndal pecičky z bobule. Co dál? Děkuji.
Řez - střih, 28.12.2010
Minulý týden jsem viděl v novinách krátký článek s fotografií o řezu keřů révy v tomto období. Text vyzněl tak, že v tomto období je prostřih důležitý...  Já se tedy "pěstováním" révy zabývám zabývám sotva deset let, ale o prostřihu v... celý příspěvek >
Cabernet savignon, 26.9.2010
Pokud to nechcete vykopat a je to skutečně pozdně nebo vůbec nedozrávající odrůda, tak na to naroubujte něco rannějšího. O roubování je toho zde v diskusi až až.
Škůdce? Co to je?, 11.9.2010
Díky. Přečetl jsem diskusi o roncetu a herbicidech. Nevím, nevím. Já mám tu změnu struktury listů pouze tam, kde jsou ta háďátka, tzn. že s tím mají asi přímou spojitost. Mám, viz.foto, zasaženu vždy jen část listu. Leda že by ty potvůrky číhali v... celý příspěvek >
Škůdce? Co to je?, 29.8.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, objevila se mi na listech jakási změna struktury. Při bližším zkoumání jsem objevil na spodní straně listu kolonii tmavě šedých malých "jiker" a na jiném listě kolonii se hýbajících se tenkých červičků, či jak to nazvat. Umíte to prosím... celý příspěvek >
Dobarvování vína, 14.7.2010
Hoste 151.252, co myslíte větou - Ze všech červených a modrých hroznů není možné vyrobit tmavě červené víno, max.růžové.Proto se některá červená vína dobarvují a to různě -? Z čeho je tedy možné vyrobit tmavě červené víno?
Růst a plodnost v druhém roce, 3.6.2010
Tak v tom aby se čert vyznal... Všude se píše, v druhém roce se mají eventuelní hrozny vyštípávat, aby se neoslabil růst a vy píšete vlastně pravý opak. 
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika