Příspěvky uživatele - 14.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jaká je nejvhodnější popínavka na plot z pletiva, 27.8.2007
Souhlasím - psí víno a nebo růže z Jericha! Rdesno je moc pěkné, ale skoro nekontrolovatelné :-))) Šárka
Usychající břečťan, 8.8.2007
Zkuste dát ke kořenům hořkou sůl... Emmča
mochyně peruánská, 4.8.2007
Má někdo zkušenosti s pěstováním mochyně peruánské? Je to trvalka či jednoletka? Lze na něco využít plody a kdy se mají po případě sklízet a jak uchovávat. Děkuji Šárka
Wistárie kvetení, 19.7.2007
Dvouletá wistárie je ještě miminko, dočkáte se než půjde do 1.třídy :-)
živý plot z hortenzií, 14.6.2007
Popínavá hortenzie u plotu nepůjde, protože musí být u pevné podložky (zeď, kámen), ke které se přichycuje přísavkami. Ani do živého plotu nevím , jestli jsou hortenzie vhodné, protože pokud se budou stíhat do tvaru živého plotu, nebudou určitě mnoho... celý příspěvek >
škodí břečťan?, 7.5.2007
Je pravdou, že necháme-li popnout strom břečťanem, uhyne? Díky Šárka
Vistarie, 4.5.2007
Určitě bude stačit jedna, roste velmi bujně a vyžaduje VELMI pevnou a odolnou opěru. Šárka
Vistarie, 4.5.2007
Slavnostně vám oznamuji, že mně letos poprvé kvete vistárie, a to přesně po 6 letech ! Je také na slunném stanoviště-jižní svah- pne se vodorovně pod balkonem a každoročně reguluji částečně její růst. Šárka
Mšice na růžích, 23.4.2007
Já na růže používám chemický postřik FAST. Už jsem jej použila i letos. Šárka
Skalník, 30.3.2007
Skalník mají určitě v každém zahradnictví. Je jich několik druhů a roste poměrně rychle.Jsem odpůrcem plotů z tůjí, takže bych vám z vlastní zkušenosti doporučila živý plot z různých keřů, např. barevná svída, tavolník, komule, šeřík atd.,... celý příspěvek >
tavolník, 27.3.2007
Tavolník se stříhá AŽ po odkvětu!
Taky u vás pršelo bláto?, 25.3.2007
Informace na www.ian.cz Šárka
Taky u vás pršelo bláto?, 25.3.2007
Ne, ne, podle posledních zpráv-www.idnes.cz-pochází tento prach z Ukrajiny.
Rdesno, 25.3.2007
Rdesno krásně kvete. Měla jsem na zahradě 3 keře, ale 2 jsem musela už, pro jeho nektrolovatelný  vzrůst zlikvidovat ! Rozhodně doporučuji na jaře VELMI radikální řez a to KAŽDOROČNĚ!
mech v chodníku, 15.3.2007
Máte pravdu. Zelená skalice poškozuje kámen, tedy u žulu...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika