Příspěvky uživatele - 100.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Měrka omezovacích patek Oregon, 2.10.2011 Obsahuje fotku
zdravím, poněkud triviální dotaz na správné umístění měrky omezovacích patek Oregon při jejich snižování. Selký rozum velí položit ji na řetěz podle přiložené fotografie. Praxe však ukazuje, že řezný zub není nijak chráněný před pilníkem a při... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 18.5.2011
velice zajímavé, členité tvary vypadají výborně. Technologie se zdá být jednodušší, než použití fólie a vypadá to taky lépe. Kterou konkrétně tekutou izolaci jste použil? Díval jsem se na stránky De Braven a mají tam: Tekutá elastická hydroizolace... celý příspěvek >
Automatické zap./vyp. kalového čerpadla, 28.6.2010
pokud je to možné doporučil bych udělat "jímku" z trubky většího průměru, aby objem natekle vody byl větší a čerpadlo nespínalo tak často. Potom by bylo vhodné vybírat z tzv. drenážních čerpadel, určených specielně pro tento účel. Jejich... celý příspěvek >
Půdní vrták Mountfield MTL 51 x Dolmar PD 520 x Stihl BT 121, 8.2.2010
OleoMac MTL50 vlastním od roku 1999. Nejdřív jsem k němu koupil vrták 15 cm, za rok potom ještě 8 cm. Jsem s ním velice spokojený. V terénu bez kamenů a hlavně bez kořenů je práce pohodová. Jinak je lepší dělat ve dvou a už se nám stalo (hloubka... celý příspěvek >
Vyčištění jezírka - rybníku, 20.1.2010
jak asi vypadá tak silná kalovka a na jaký pohon to běží? Já jsem dělal pokusy s kalovkou s průtokem 110 l/min. Je to klasické ponorné čerpadlo a ucpávalo se. Fekální vůz (s traktorem) se mi tam asi nepodaří dostat. Vodu bych musel neustále dopouštět... celý příspěvek >
Folie EPDM, 19.1.2010
tak by to asi mělo vypadat. Máte už namyšlenou gravitační čističku? Ty objemy jsou značné. Já jsem prozatím na NETu nenašel podrobnější detaily u tak velkého zařízení. Konstrukce vortexu (většího objemu) mi taky není dost jasná...
Vyčištění jezírka - rybníku, 18.1.2010 Obsahuje fotku
spolu se zahradou jsem koupil jezírko-rybník o průměru asi 13 m založený před 10-ti lety. Nákres je v příloze. Skládá se z 1m hluboké části a z "tůně" hluboké asi 5m! Byl vykopán v mírně se svažujícím terénu. Hráz na nižší straně terénu... celý příspěvek >
Kátrování hlíny na zahradě, 25.8.2009
zdravím, ten katrovac Rollsieb RS 400 se mi moc libí. Potřebuji jednorázově překatrovat asi 16 m3 hlíny (odhad 200) koleček na zelenou střechu. Potom už jenom příležitostně. Viděl jste ho někdo živě v chodu? Já jsem našel nějaké firemní video na... celý příspěvek >
Výběr tlakové myčky, 20.6.2009
ja vlastnim Best Kart 130 zakoupeny v Mountfieldu v roce 1999. Pouzivam ho k plne spokojenosti na myti aut, betonove dlazby. Zakoupil jsem rovnez piskovacku, ale s jeji funkcii nejsem spokojeny. Jakkoliv pouzivam osety kremicity pisek max 1 mm, tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika