Příspěvky uživatele - 193.247

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 15.5.2011
No tohle mě zajímá! Popiš prosím technologický postup.Fotky výroby nejsou?
Bažant na zahradě, 24.4.2011
Úplně nejideálnější by bylo udělat tzv. bažantí zásyp.Tvar podobu najdete na gůglu. Pak zajít do nejbližšího zemědělského družstva a požádat o pytel plev. Budou se sice na vás koukat jako na blázna ale plevy se obvykle vyvážejí nebo se jinak... celý příspěvek >
Kde sehnat kameny na skalku, 10.5.2010
Placáky jsou ale ideální na skalku! Vrstvil by jsem je proti svahu jak břidlice rostla ve skále. Dosypávat drcenou břidlicí a ůlomkama. Materiál ideální! Co já by jsem za něj dal!
Malý červ na borovici, 30.4.2010
Já by jsem ty housenky typnul na Bekyni Mnišku. Je škodlivá a housenky se živí jehličím. Kamarádovi skoro totálně zničili 2metrový stříbrný smrk.
Bílý povlak na borovici, 30.4.2010
Mněla by to být mšice krvavá. Postřik Mospilan 20sp Postřikovat z blízka a pod vyšším tlakem aby se postřik dostal pod ochranou voskovou vrstvu mšic. Je dobré použít do roztoku nějaké smáčedlo.
Problém s jezírkem, 28.4.2010
Dobrý den, kamarád má asi 3 týdny založené jezírko. Hloubka vody cca 80cm délka 3,5m x 5m. Napouštěl ho dešťovou vodou. Týden byla čistá až na dno a po týdnu je rezavá kalná. Fólie je jako kdyby ji poprášil práškovým okrem. Filtr zatím nemá pouze... celý příspěvek >
Jaké je to hnojivo?, 28.4.2010
Dostal jsem od kamaráda pytel hnojiva Amofos nebo tak nějak se to jmenuje. Je to dost nečitelný. Na co se to dá použít a kdy? Jarní nebo podzimní hnojení?
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 19.1.2010
Hukinol je strašně smradlavý přípravek na odpuzování zvěře. Bohužel funguje dočasně. Morsuvin repelentní přípravek proti okusu zvěře. Nejideálnější je pozemek oplotit dostatečně vysokým plotem.
Za jak dlouho obvykle kvete leknín ze supermarketu?, 19.1.2010
Každopádně by jsem ho na brzy na Jaře přesadil do alespoň 10-20l mísy. Čím větší tím lépe. Co nejkvalitnější zeminu s velkým podílem zetlelého hnoje. Pokvete pak jak blázen.
Stavba kotce, 24.8.2009
Nepapírovat ale rovnou postavit. Záleží jaké máte sousedy aby vás neudali. Já mám kotec se základy 4x6m výběh.  Podle mě by stačilo ohlášení na stavebním ůřadě ale nejsem si jistý. Váš domek je montovaná stavba tudíž by neměl podléhat ohlášení.... celý příspěvek >
Podložka pro psa, 24.8.2009
Já dávám do boudy ovesnou slámu. Je měkká pes netrpí otlaky na loketních kloubech a dobře saje vlhkost a rychle vysychá. Měním podle potřeby asi jednou za 2 měsíce a dávám kompostovat. V zimě ji nastýlám zhruba 40cm. Udělá si v ní pelech a je jí... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 30.7.2009
Zrovna včera jsem na netu četl že prý na každý krtičinec stačí položit Fretčí ho...! Nevím jestli je to pravda ale prý to funguje. Krtek cítí predátora a stěhuje se pryč. Takže kdo má Fretku chce to vyzkoušet! Já se do pokusu budu dám příští týden.... celý příspěvek >
Re: okraje záhonů, 18.6.2009
Až to u Vás lidi zjistí že ve vesnici u toho pana podnikatele je takový skvělý odpad tak už to nebude ani za tu flašku.
Re: okraje záhonů, 18.6.2009
Nevyditelný obrubník je dobrý výrobek ale ta cena je fuj! Na to že je to recyklát!!  To by se mněl prodávat za 20-30 korun metr za to že jim ten odpad třídíme a oni mají z čeho dělat! Ty plastové pásy z odpadu ve výrobě jsou fajn jen by to... celý příspěvek >
Tilancie, 18.6.2009
Velmi dobrá kniha je i Na lovu mexických orchidejí od ing. Ježka. Nebo Rostliny vzdušných zahrad/ nebo tak nějak/ od stejného autora.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika