Příspěvky uživatele - 13.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jilovity svah pod lesem na sever, 20.6.2012
A nebylo by lepší tu zeď postavit znovu a mít tam hezčí prostor pro výsadbu.
Vyber postrekovaca, 23.3.2012
Dobrý den, chtěl bych na tuto debatu navázat. Postřikovač 5l SOLO mám dalo by se říci vybraný, ale nevím, zda membránový anebo pístový. Ten rozdíl mi není moc jasný a proto bych Vás chtěl požádat o nějaký názor. Díky. Vojta
Kočka ničí mou práci, 30.12.2011
Tak takovou zahradu s větvičkama, drátěnkama a sítěma si dokáži těžko vůbec představit. Nešlo by to třeba teď na Silvestra vyfotit, když není sníh, a dát to sem jako návod pro boj s domácíma mazlíkama? VŠ
Kočka ničí mou práci, 29.12.2011
Já bych tu díru aspoň zahradil, když mi ten cizí pes vadí, páč vám tam bude kálet asi pořád. VŠ
Posezení u ohýnku, 30.9.2011
Dobrý den, máme tady udírny, grily, krby, altánky, pergoly,  a další krásné stavbičky, ale docela bych uvítal nějakou inspiraci ( fotečky by byly nejlepší) na jednoduché posezení u pěkně udělaného ohniště. Děkuji Vojta
Hortenzie - diry v listech, 10.6.2011
My žádnou mátu na zahradě nemáme a tihle fosforeskující šikulové nám pěknou rychlostí žerou listy jahod, ale řekl bych, že ten styl okusu listu je úplně jiný, sedí na listech a po setřasení dělají ze sebe mrtvolu, takže by tam na listech... celý příspěvek >
Škůdci na bazalce, 6.6.2011
Dobrý den, tihle broučci zlatozelené barvy se nám dali do listů jahod. Žerou je docela rychle, ještě se u toho stíhají množit a postupujou pořád dál. Zatím je sbírám růčo, ale chtěl bych se zeptat, jestli by na ně nazapůsobil nějaký postřik.... celý příspěvek >
Maliny - zasychání listů, 11.5.2011
Dobrý den, loni jsem tyto boule na stonku našel, co znamenají a co s tím?Díky za odpověď. Vojta
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika