Příspěvky uživatele - 64.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mladé ovocné stromky po krupobití, 8.7.2022
Krupobití u nás bylo už 20.06 ale zjitil jsem to až nyní. Byl opravdu hodně silný vítr s kroupy od severo-západu a všechny stromky jsou obité z této strany. Mám je na louce za vesnicí a proti zvěři jsou v pletivu. To co je v pletivu schované, není... celý příspěvek >
Mladé ovocné stromky po krupobití, 7.7.2022 Obsahuje fotku
foto3
Mladé ovocné stromky po krupobití, 7.7.2022 Obsahuje fotku
foto2
Mladé ovocné stromky po krupobití, 7.7.2022 Obsahuje fotku
foto1
Mladé ovocné stromky po krupobití, 7.7.2022 Obsahuje fotku
foto
Mladé ovocné stromky po krupobití, 7.7.2022 Obsahuje fotku
Dobrý den. Mladé slivoně a třešně po krupobití. Co s tím?
Slepičky a dravci, 16.5.2019
Zdravím... slyšela jsem od jednoho chovatele, že natáhne provázky mezi stromy a žádný jestřáb se mu na slepici nespustí.    
Co je to za rostlinu?, 14.10.2018
naprosto úžasné, moc děkuji, máte pravdu, s největší pravděbodobností to bude Euforbia Lathyris- Pryšec skočcový.. Děkuji, přeji nejspíš poslední letošní krásně slunečný a teplý víkend 
Co je to za rostlinu?, 14.10.2018 Obsahuje fotku
..takto vypadá tatáž rostlina v mladém a silném vydání.. Omlouvám se, jsem tu poprvé a nevím jak vložit více fotografií k příspěvku.. :(
Co je to za rostlinu?, 14.10.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den Vážení, ráda bych se připojila s prosbou o pátrání.. Nevíte prosím někdo co je to za rostlinu? před lety jsem jednu malou rostlinu dostala od známého, že neví co to je.. poté, během let se ale začali oběvovat totožné maličké tu a tam ve... celý příspěvek >
Sametky - doplnění, 19.8.2018
Já patřím mezi sametčí pochoutku. Abych to přežil, natřu se na svědivých místech neředěným ostem. Ano. Vinný ocet funguje jako zázrak. Tak mám v koupelně misku s octem a při každém novém napadení se znovu natrřu. Do pár minut svědění přrjde a barva... celý příspěvek >
Lze zavařovat broskve i s peckami?, 21.7.2018
Děkuji za rady. Jsou velké asi jako pingpongový míček. Nenapadá mne nic jiného, než kompot. Dana
Lze zavařovat broskve i s peckami?, 21.7.2018
Prosím o radu, zda lze zavařovat broskve i s peckami, a zda to není pak jedovaté. Mám velmi malé broskve a nejdou odpeckovat. Předem děkuji Dana
Použití netkané textílie, 29.4.2018
Pomohlo by přikrití sazenic rajčat bílou netkanou textílií před případnými mrazíky? Jde o rajčata vysazená venku (Kutnohorsko). Pomůže, kdyby byla textílie dvojitá? Jde mi o to, že mám sazenice už hodně vysoké, s nasazenými květy.  Předem... celý příspěvek >
Opadávání / reznutí jehličí, 27.6.2016 Obsahuje fotku
foto 7
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika